Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko się zastanawiam czy ten yard nie ma jednak 16 GB bo ten z allixpress ma chyba 8

Będzie taki myk jak z Expi łatka i 16-tka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano zapewne... ;) hehe I wszyscy się rzucą na octakorsa ;) a hehe na tym ali sexpress różne wynalazki mają, octakorsa z 512 MB, hehe kitajce rulez, pamiętacie czasy segi i Pegasus... Jak były kartridże typu mortal kombat XXII 30 ver. 80 hehe albo 99999 in one hehe, żółci trzymają tradycję, z tym ze teraz firmy brandujące bawią się w odświeżanie produktu...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl by Vertis Aim /// Lu_Q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cena za niego będzie 899 PLN, informacja od Overmaxa Facebook

"Piszę z telefonu, przepraszam jeśli występują jakieś błędy w pisowni"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mieszane uczucia zresztą nie było na co innego liczyć. Na papierze wygląda obiecująco ale znając jakość tej firmy zbliżyliśmy się do granicy opłacalności takiego zakupu. Moim zdaniem nie warto. Na bank nie poprawili jakości pewnie część telefonów będzie miała defekty fabryczne zresztą jak w każdym telefonie tej firmy. Reasumując ciekawa propozycja dla ryzykantów. Osobiście odpuszczam chińskie wynalazki firm działających na naszym rynku. Jednak lepiej uzbierać ciut i kupić markowy sprzęt. Może i skusił bym się ale po prawie roku używania produktów, tej firmie mówię NIE. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon
    Jednak lepiej uzbierać ciut i kupić markowy sprzęt.

No tak, ale ja koniecznie muszę kupić w miarę szybko jakiegoś dual sima.

HTC One dual jest za drogi jak na już lekko stary telefon. LG G2 mini dual lub Sony M2 dual lub HTC desire 816 (choć ten jest trochę za duży dla mnie), są nie do kupienia w Polsce, a chcę mieć polską gwarancję.

Czyli zostaje mi chyba zaryzykować i kupić tego Yarda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Cóż poczekamy na pierwsze opinie i recenzje tego Yarda. Najbardziej interesuje mnie porównanie z Insygnią 500i. Oba telefony kuszą :)

Víva lá revolutíon za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon
    Najbardziej interesuje mnie porównanie z Insygnią 500i. Oba telefony kuszą

500i się nie doczekasz szybko, a jak już wejdzie do sprzedaży, to ceny tych telefonów będą niższe i głupotą będzie kupować u GC za 800-900 zł coś, co kupisz za np. 600-700.

Też czekałem na insygnie ale z GC dałem sobie spokój po wyczynach ich "serwisu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok Panowie i Panie, telefon pojawił się już w sprzedaży za 849 w oficjalnym sklepie i na aledrogo - TELEFON SMARTFON OVERMAX VERTIS YARD 8 Rdzeni 13MP Overmania.pl.

Moje pytanie brzmi następująco - czy ktoś go już przetestował? zależy mi glownie na opisie wrazen zwiazanych z dzwiekiem (sluchawki) oraz aparatem oraz potwierdzenie zapowiadanych ok 30k w AnTuTU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Planuję go zakupić po 20 lipca, więc opiszę swoje wrażenia. Dobry ruch ze strony Overmaxa, że w końcu wprowadził ten model do sprzedaży, a nie jak GoClever, który przesuwa premierę od kilku miesięcy.

Wysyłane z mojego Venue 7 3730 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ok Panowie i Panie, telefon pojawił się już w sprzedaży za 849 w oficjalnym sklepie i na aledrogo - TELEFON SMARTFON OVERMAX VERTIS YARD 8 Rdzeni 13MP Overmania.pl.

Moje pytanie brzmi następująco - czy ktoś go już przetestował? zależy mi glownie na opisie wrazen zwiazanych z dzwiekiem (sluchawki) oraz aparatem oraz potwierdzenie zapowiadanych ok 30k w AnTuTU.

Na bank nie będzie miał 30k w AnTuTU sprzęt innych firm na tych prockach nie osiąga takich wartości no chyba, że będą jakiś triki ;) sprzęt kusi ale cena zbliżyła się do poziomu krytycznego. Oczywiście patrząc przez pryzmat jakości wykonania, serwisu oraz awaryjności sprzętu Overmaxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi