Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

gag111

trzeba poczekać na aktualizację do kitkata (którą overmax zapowiedział). czekamy na zdjęcia telefonu, zdjęcia z telefonu ewentualnie jakiś filmik prezentujący jak wygląda ten telefon :) i niech kolega powie mi jedno - czy są ślady języka angielskiego w menu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Zdjęcia jutro. Co do spolszczenia, wydaje się być pełne (tak na szybko przeleciałem jeszcze raz menu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test antutu pokazuje że szału nie ma. Pojawia się zasadnicze pytanie czy warto wydać 850 zł czy może dołożyć dwie stówki i kupić np.nexusa 5? Gdy Yard stanieje do około 700 ziko będzie wart grzechu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dylon

Czy w związku z tym że są dwie baterie są też dwie klapki? Zazwyczaj tak jest bo mamy baterie o różnej pojemności i co za tym idzie grubości, ale tu obie baterie są podobne więc to w sumie nie takie oczywiste.

Jak telefon kręci filmy? I w jakim formacie bo w Myphone Next domyślnie jest 3gp. Jak wygląda sprawa z muzyką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Poniżej linki do zdjęć Yarda i dodatków oraz kilka zdjęć i krótki filmik z samego Yarda.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 618b045447839.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8ea9d1652dbf1.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - afc393122b84d.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 33e61b5718841.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d3ee3159ef668.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 81d28a1649428.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8d92208790fb4.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6fb2d2e20ae9c.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8a14133189072.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a21af93ebf4af.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4c306a1e28aba.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fba4ab42b62f2.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ffb4dab5864d6.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d82728cd3ec31.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0ebd6487f32d3.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=OltfcM3UkDg&feature=youtu.be

(Yard nagrywa w formacie 3gp)

Jeśli chodzi o obudowy, to tak, jest druga bez klapki, ale nie pasuje do baterii 2900 (na siłę można, ale obudowa jest wybrzuszona).

Druga karta SIM musi być microSIM (pierwsza normalna).

Podczas drogi do pracy (ok 50minut) jadąc z różnymi nawigacjami, włączonym wyświetlaczu i uruchomioną transmisją danych, bateria spadła o 15%. Po dołożeniu drugiej karty i kilkunastu rozmowach służbowych, o godz 17 miałem 45%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dylon napisz coś na temat jakości głośnika oraz dźwięku w słuchawkach ;) tylko 24,5 k w antutu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam właśnie oddałem mojego vertisa 01 plus córci a sam robię kopię stockowego romu Yarda przy pomocy MTK Tools roota zapodałem przy pomocy frameroot 1.9.3 Boromir, Faramir trzeba zaznaczyć Barahir to jak narazie tyle ze softu bo nie mam pojęcia czy jest coś na Yarda np. miui ? Z wyglądu trochę mnie zdziwili bo cieniutki, lekki taki może się wydawać trochę zabawkowy ale ekran wyraźny czysty no nie będę się tu rozpisywał na lewo i prawo i tak jednemu przypadnie do gustu a inny wszystkie psy na nim powiesi ;) mnie się w każdym razie coraz bardziej podoba. Drugą baterię można włożyć ( 2900 mAh) ale trzeba założyć inną obudowę coś takiego z klapką. rodzaj etui

( po postu ta druga bateria jest grubsza).... aaa atututu czy jak to tam nazywacie ponad 26000 z groszami miał ale ja i tak nie kupowałem go dla benchmarków :) CWM z MTK Tools można wgrać, metoda taka jak w vertisie 01 wersja 5.5.0.4

To narazie tyle...jak coś odkryje to napiszę ... aha i kupowane w overmanii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Sam ekran ma 4,59" czyli to ~320ppi (przynajmniej tak podają programy typu hardware info)

Jeśli chodzi o głośnik, to jak już wcześniej pisałem, jest kiepski. Bardzo cichy. Co prawda jest w ustawieniach opcja do podbicia jego głośności (do wydaje mi sie normalnego dla innych smartfonów poziomu) ale wtedy od ok ~70% słychać już lekkie charczenie :(

Słuchawki są przyzwoite, ale też nic specjalnego. Ot, po prostu słuchawki do telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ...co do tego etui z dodatkową tylną klapką to tak jak pisałem trzeba je zalożyć gdy chcemy wsadzić większą (grubszą) baterię i mamy tam takie okienko z przodu na połowę wyświetlacza, które gdy przykrywa ekran to wyswietla się na nim w obrębie tego okienka rodzaj wygaszacza t.zn zegar aparat i możliwość przesuniecia do odtwarzacza muzyki klendzrza ...taki myk ;) , można oczywiscie odbierać połaczenia ale żeby zadzwonić to już trzeba otworzyć to etui i mamy normalny ekran ...to narzie tyle... wrobocie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi