Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

dylon

No i jednak nie jest tak kolorowo :( Dzisiaj, po 4 godzinach jazdy z janosikiem, uszkodził mi się ekran. Na pasku o szerokości ok 2cm mam wypalony widok janosika. Efekt jak w starych, mocno wysłużonych monitorach CRT. Zobaczymy, jeśli po nocy nie wróci do stanu normalnego, będę musiał odesłać telefon do serwisu :(

I drugi dziwny przypadek, przy słuchaniu muzyki przez bluetooth (telefon sparowany z radiem w aucie) przez pierwsze 5 minut muzyka się zacinała. Potem było już ok. Ciekawe co to... w tle nic ekstra nie pracowało.

---------- Post dołączono o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

No i mam jednak problem ...mianowicie nie moge się polaczyc przez BT z Blue&Me w moim fiacie wyskakuje mi przy próbie parowania urządzeń "błąd pin lub błędny klucz" mimo podania przez auto numeru pin do sparowania z telefonem to nie mam gdzie wpisac tego pinu i nie wiem czy to kwestja nowszej wersji BT w telefonie czy starej w aucie :niepewny: moze w tym andku 4.4 będzie działać... jakieś sugestje mile widziane :)

Ja parowałem swój tak:

W radiu dałem łączenie przez bluetooth z nowym urządzeniem. Wpisałem kod 0000 i włączyłem widoczność. W yardzie odszukałem radio, połącz i ładnie się sparowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wypalił się ? LG Flex ma tak że przez chwile nie odswieża.

Edytowane przez ReaderPL
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zobaczymy, jeśli po nocy nie wróci do stanu normalnego, będę musiał odesłać telefon do serwisu :(

I jak z tym ekranem? Poszedł do serwisu czy nie?

Bo zastanawiam się nad tym telefonem (dla żony - z uwagi na baterię)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rezok

Jeżeli chodzi o baterię, to szału nie ma. Trzyma podobnie jak w L9, no może trochę dłużej (2900mah)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy?

Wytrzyma z 2 dni przy 3G nonstop, wifi sporadycznie, 2 h rozmów, pełne synchro?

W sensie rano ok. 6 odłączenie ładowania, na drugi dzień wieczorem ok. 20 podłączenie.

Edytowane przez WielkieBe
    dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zamienilem sobie aplikacje aparatu na ta z kitkata i w ustawieniach wielkosci zdjec moge dac max 8 megapikseli

Da rade jakos to zmienic czy musze zainstalowac od nowa oryginalna apke aparatu?

Moze mi ktos wyciagnac oryginalna apke i udostepnic

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Teotihuacan odinstalowałes oryginalną apke czy tylko doinstalowałeś ta z KK ?

ja mam zainstalowaną Snap Camera HDR warto tych pare złotych wydać pobierz sobie wersję trial i sprawdź czy Ci pasuje, ma znacznie więcej możliwości ustawień

Edytowane przez sproket59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co odinstalowalem oryginalna stad moja prosba o instalke. Jak mozesz to wyciagnij ja od siebie. Co do innych aplikacji do aparatu to tez szukam czegos ciekawego. A ta co Ty masz ma mozliwosc ustawienia wielkosci zdjecia na 13 megapikseli bo na razie tylko w hdr+ camera moglem to ustawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... Ten oryginalny aparat przy identyfikacji info w telefonie przedstawia się jako Galeria v.1.1.40001 postaram się go wyciągnąć ale w domu bo teraz w pracy jeszcze jestem a na szybko to można głupot narobić ;) co do tej apki co Ci polecalem to można ustawić jako rozmiar zdjęcia, dużo aplikacji do zdjęć ma taki myk , że przy pełnym podglądzie można ustawić tylko 8 MP natomiast przy ustawieniu podgladu do formatu 4:3 dodaje się opcja 13 MP w ustawieniach zaglądnij też XDA a przy okazji zainstaluj sobie Titanium Backup i zrób kopie to w przyszlosci nie bedziesz miał kłopotu z odzyskaniem odinstalowanych apek

Edytowane przez sproket59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon
    I jak z tym ekranem? Poszedł do serwisu czy nie?

Bo zastanawiam się nad tym telefonem (dla żony - z uwagi na baterię)

Właśnie dzisiaj go spakowałem i jutro wysyłam. W weekend znów pomęczyłem nawigację (ok. 10h) i mam większe odbarwienia :(

Poza tym jeszcze kilka przypadłości:

- dotyk zaczął szwankować - przy przesuwaniu palcem często robią się kliknięcia mimo pewnego przyłożenia palca

- klapka z okienkiem... - również często, po otwarciu klapki (telefon się wtedy wybudza) dotyk nie reaguje na nic innego niż ściągnięcie w dół pasku stanu, tak jakby blokada była włączona. Trzeba wygasić telefon przyciskiem i ponownie włączyć. (to raczej nie wygląda na problem sprzętowy i pewnie będzie do poprawy w kitkacie)

- i problem który się od razu rzucił w oczy - głośnik :(

Zobaczymy co serwis poradzi. Boję się, że te odbarwienia to problem nie do przeskoczenia (taki ficzer tego ekranu kiepskiego) i trzeba będzie 3 razy im telefon odsyłać zanim kasę zwrócą - wtedy pewnie kupię zoppo. A w sumie szkoda, bo nie licząc wad, bardzo mi odpowiada ten Yard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi