Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Ten oryginalny aparat przy identyfikacji info w telefonie przedstawia się jako Galeria v.1.1.40001 postaram się go wyciągnąć ale w domu bo teraz w pracy jeszcze jestem a na szybko to można głupot narobić ;) co do tej apki co Ci polecalem to można ustawić jako rozmiar zdjęcia, dużo aplikacji do zdjęć ma taki myk , że przy pełnym podglądzie można ustawić tylko 8 MP natomiast przy ustawieniu podgladu do formatu 4:3 dodaje się opcja 13 MP w ustawieniach zaglądnij też XDA a przy okazji zainstaluj sobie Titanium Backup i zrób kopie to w przyszlosci nie bedziesz miał kłopotu z odzyskaniem odinstalowanych apek

Titanium mam i wlasnie tym wywalilem oryginalna apke

Aparat i galeria sa pod jedna aplikacja jako wlasnie GALERIA

Jak dasz rade to bede wdzieczny

Pokombinuje tez z ustawieniami podgladu bo o tym co napisales to nie wiedzialem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No trochę się zapędziłem ...tak się skusiłem i odinstalowałem tą galerię 1.1.40001 i okazało się, że mimo kopii Titanium Backup i Ro Uniinstaler Pro nie mogę jej przywrócić >:( ale na szczęście mam kopię całego systemu zrobiona na MTK Tools i kopię bezpieczeństwa na karcie sd ...musiałem niestety przywrócić cały system z CWM ( ale przy tym sprawdziłem czy kopia działa ;) ) co do tej galerii to mam ten plik jako Galery2.apk i ten .odex też tylko skoro ja nie mogłem go zainstalować z powrotem to czy Ty będziesz go mógł zainstalować ? aplikację foto

Jeśli chodzi o aplikację foto Camera FV-5 ma to czego potrzeba w aparacie sprawdź sobie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udalo mi sie zainstalowac pliki od Ciebie chociaz na poczatku tez mialem z tym problem

Zrobilem tak ze oba pliki przenioslem ROOT EKSPLOREREM do folderu z apkami systemowymi nadalem im uprawnienia takie jak inne apki.

Potem jeszcze zrobilem plik zip z tych dwoch plikow i wrzucilem do glownej pamieci telefonu.

Po wylaczeniu i wlaczeniu telefonu mialem info ze android sie uaktualnia i po wlaczeniu sie mialem juz i galerie i aparat :)

Wydaje mi sie ze ten plik zip to byl wlasnie strzal w dziesiatke ale pewny nie jestem

Tak czy siak mam juz aparat oryginalny;)

---------- Post dołączono o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

U mnie po wywaleniu smieciowych aplikacji od overmaxa i wyczyszczeniu pamieci w antutu mam 27500 punktow wiec chyba calkiem dobrze

Edytowane przez ReaderPL
    Cytat za długi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rezok

UP. ap28pl, słaba ta twoja alternatywa, jeżeli masz tylko taką, to bierz Yarda, parametry ma o niebo lepsze!

Swoją drogą jestem zawiedziony aparatem w tym telefonie, niby 13Mpx a jakość słabiutka, przy słabym świetle tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ap28pl

No wiem,że słaba.Cena mi się spodobała:-)

A możesz mi powiedzieć coś o wyświetlaczu , czy u Ciebie też się wypala w jednym miejscu?

I jeszcze jedno:czy patrząc z perspektywy czasu kupiłbyś jeszcze raz Yarda czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon
    czy patrząc z perspektywy czasu kupiłbyś jeszcze raz Yarda czy może coś innego?

Po "pomacaniu" Zopo kolegi (prawie te same parametry), nie kupiłbym Yarda, a właśnie zopo. Obudowa dużo mocniejsza i ekran lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rezok

Perspektywa czasu na razie dość krótka - 7dni. Na moim wyświetlaczu nic się nie wypala, jestem zadowolony z telefonu, ogólnie. Jedynie po tych 13Mpxelach w aparacie spodziewałem się czegoś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Ja się nie nastawiałem jakoś specjalnie na aparat (w końcu to tylko smartfon) ale jak porównuję z moim strym evo (5mpx) to jednak zdjęcia yard robi o klasę lepsze - chociaż na pewno gorsze niż np. sony Z2. Ale w końcu to nie ta liga cenowa żeby wymagać mega aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ap28pl

Jak włączyć aero2 w Yardzie? Włożyłem kartę, wpisałem APN i nie działa.Trzeba coś jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi