Skocz do zawartości
AngryBirdsPL

I9100XXMS7 Rom 4.1.2 oficjalny dla Polski

Rekomendowane odpowiedzi

sqrd

Witajcie,

Obecnie mam neatrom'a 4.4.4

Chcę wgrać najnowszy stockowy rom. Czy mogę to zrobić przez recorvery czy muszę przez odin'a? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sqrd

@up

Dziękuje.

Szukam ogólnie stockowego bez samsunga aplikacji. Ale znaleźć nie mogę to stockowym muszę się zadowolić.

Edytowane przez Hubal
Nie cytujemy w całości postu poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
luckd

Jak do tego romu dograć cwm? Chcę zainstalować kernel apolo 4.14 ale w recovery po wybraniu pliku zip mam błąd E.signature veryfication failed. Nie można tego apolo wgrywać bezpośrednio na samsungowski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs

@@luckd

Wgraj PhilZ dla XXMS1. Później z poziomu CWM możesz dograć sobie kernel Apolo.

Tu masz  PhilZ .zip do wgrania przez stockowe recovery (nie nabija licznika custom binary i żółtego trójkata)

http://www.mediafire.com/download/i8nlg6liecexi6h/PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53-signed.zip

Tu masz do wgrania przez Odina w AP/PDA (nabija licznik custom binary i żółty trójkąt- do wyzerowania przez TriangleAway.apk)

http://www.mediafire.com/download/p5069nkkv6dncas/PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53.tar.md5

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprościej to wgrać kernel. Polecam Apolo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam was że ja nie dbałem o linki do pobrania tego ROMu w pierwszym poście, dopiero teraz zauważyłem że te dwa linki nie działają, więc z tego powodu usunąłem je i dodałem dwa nowe w pierwszym poście :)

Edytowane przez AngryBirdsPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi