Skocz do zawartości
ShammGod

AOSB PROJECT- The end of line[1.3.2]

Rekomendowane odpowiedzi

Inna aplikacja aparatu rozwiązuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShammGod

Miałem ten sam problem w Resurrection Remix. Okazało się, że to wina jakieś opcji w Active Display, znajdziesz ją w Ustawieniach->Interfejs->Active Display. Możesz wyłączyć, wtedy nie ma już tego problemu, ale w zamian nie masz tych fajnych powiadomień, a najlepiej pobawić się w jego ustawieniach, może uda się wyłączyć przyciemnianie.

@trzecisa

Autor na xda napisał, że nie działa aplikacja aparat i że wystarczy pobrać inną appke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem po 24 godz. testowania i w sumie rom nawet spoko. Fakt,że użyłem innych gappsów,a także fixa na karnel panic (po próbie oc miałem zwiechy telefonu).Bateria trzyma średnio,a gps nie testowałem bo nie używam.Jak narazie żadnych lagów i restartów.Jedynie inną aplikację aparatu musiałem zainstalować.Problemu z jasnością nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem ten rom. Cały czas było idealnie, ale nagle się okazało, że nie mogę zainstalować aplikacji z pliku apk... Wczoraj jeszcze było ok, a dziś po prosu opcja ,,instaluj" jest nieaktywna...mogę przejrzeć uprawnienia aplikacji, mogę anulować ale nie da się kliknąć instaluj... Z góry mówię, że nie chodzi tu o opcję instalacji z zewnętrznych źródeł itp. Nie mogę zainstalować żadnej aplikacji, spoza sklepu play

Z góry dziękuję za pomoc

Ps. Jaki kernel polecacie do tego romu, aby był możliwie wydajny i oszczędny (bateria)

Ps2. Na początku karta pamięci nazywała się po prostu Karta SD, a teraz nazywa się ,,tapeta" o.O W sumie mi to nie przeszkadza, ale zna ktoś przyczynę? :)

Edytowane przez davidvip18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi