Skocz do zawartości
vermer

Poszukiwany tracker do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

vermer

Witam mam pytanie co do aplikacji podobnej do Sport tracker(na symbiana) albo endomondo Bo aktualnie używam tego drugiego ale nie jestem w pełni zadowolony z tego jego funkcjonalności a raczej braku takowych czy ktoś zna jakąś aplikacje godną polecenia?

Może być płatna.

Edytowane przez vermer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    onka

ja korzystam z Traseo, rejestruje ślad GPS, a później można go przeglądać na telefonie albo na stronie www (więcej statystyk).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Runkeeper ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vermer
    Runkeeper ;]

Hmmm fajny programik i są interwały tak zbudowane jak ja potrzebowałem super tylko ta stronka jakaś taka powolna i ta aplikacja nie do końca taka jak bym chciał jakaś taka uboga:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do moich potrzeb używam Endomondo. Bez bawienia się w ręczny eksport danych, wszystko z automatu na konto idzie, i wio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vermer

Witam mam taki problem zacząłem biegać jakiś czas temu potem trafiłem na plan 10tygodniowy i wszystko się układało super aż do czasu gdy potrzebowałem wyciągnąć jak najwięcej informacji o moich interwałach.

I tu natrafiłem na problem korzystam z telefonu z systemem Android i chciałem znaleźć jakąś fajną aplikacjję która pozwoli mi wyciągnąć max statystyk z moich "treningów"

Korzystałem z endomondo - ale brakowało mi w tej aplikacji interwałów tzn chciałem sobie ustawić np:

8min 2 min 8min 2 min8min 2 min 8min 2 min8min 2 min 8min 2 min8min 2 min 8min 2 min

ale nie miałem takiej możliwości musiałem co skończony bieg przestawiać funkcje w telefonie co było niewygodne

Sport-tracker też nie zdał egzaminu z powyższego powodu

I trafiłem na RunKeeper log in to my account | RunKeeper która dawała mi to czego brakowało mi wcześniej ale tylko to tzn strona jest płatna i za wykresy większości statystyk musimy płacić itp co mi nie odpowiada gdyż mogę raz kupić płatną aplikację za nawet sporą sumkę, ale płacenie miesięcznego abonamentu to już chyba przesada.

Ale do rzeczy Czy zna ktoś jakąś fajną aplikację na androida w której będzie dostępne:

Maximum statystyk

Minimum obsługi

Dowolna możliwość ustawiania interwałów

no i super by było jak telefon dawał by znać na głos "iż minął czas odpoczynku trzeba wrócić do biegu"

Język dedykowany angielski/polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jeszcze SportyPal:

http://www.sportypal.com/Home

ale sam używam endomondo, który w zupełności mi wystarcza, więc musiałbyś przetestować co ta aplikacja potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi