Skocz do zawartości
rammiro

Nexus One - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

unlock_screen.jpg

Od kilku tygodni ekscytujemy się kolejnymi zdjęciami, filmami i informacjami czy plotkami na temat nowego mega telefonu od Google, określonego nazwą Nexus One. Do oficjalnej prezentacji tegoż modelu, dzielą nas juz w zasadzie godziny - Google wyznaczył spotkanie na 5 stycznia- ale my, czytelnicy i czytelniczki android.com.pl wiemy już bardzo dużo na temat owego gadżetu.

Plotka na temat telefonu zaczęły przybierać na sile od momentu, gdy wyszukiwarkowy gigant zdecydował, aby swój produkt poddać w ocenę swoim pracownikom dookoła świata. Wtedy też zaczęły docierać do nas coraz częściej zdjęcia, wreszcie filmy telefonu. W ten oto sposób doczekaliśmy się pierwszej recenzji Nexus One, którą możemy się z wami podzielić...

Więcej:

Nexus One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grooby

No zobaczymy, jestem ciekaw tego telefonu tak jak Xperii Rachel. Napewno wybiore pomiędzy tymi telefonami a nowy IP.

Ciekaw jestem teog wyświetlacza i tego co znaczy ze jest porównywalny z IP. Magic i Hero tez miały być porownywalne.

Ciekaw jestem przewijania kontaktów czy przeglądania zdjęc bo to w aktualnych andkach jest porażka tak jak jakośc muzyki. Poczekamy zobaczymy:)

12 godzin na baterii to też troche porażka tymbardziej ze zastosowali ekran amoled więc teoretycznie bardziej energooszczędny ale jest mocny procek więc na to nie ma co nażekac bo telefon jest po to żeby do ładować:)

Następnym razem więcej obiektywizmu w pisaniu recęzji, pisanie o telefonie większym i grubszym od Ip ze po pierwszym kontakcie jest wrazenie ze jest cienki i mały jest troche śmieszneŁD

Edytowane przez Grooby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie,bo normalnie na każdym portal jest inaczej,ten model posiada na pokładzie radio fm czy nie ,bo już się pogubiłem w tych specyfikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lyczko
mam pytanie,bo normalnie na każdym portal jest inaczej,ten model posiada na pokładzie radio fm czy nie ,bo już się pogubiłem w tych specyfikacjach.

nie posiada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przymierzam się do zakupu nexusa i mam jedno, zasadnicze pytanie - jaki jest odbiór sieci 3G( bo ogólnie w recenzjach narzekali że ma słaby zasięg)? jakby ktoś jeszcze był w orange to pełnia szczęścia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ten telefon ma dostępnej pamięci na aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ile ten telefon ma dostępnej pamięci na aplikacje?

Niby jest 512 internala ale na appsy ok 200 Mb - trochę mało ale dla normalnego użytkownika powinno styknąć

Do tego system w wersji >= 2.2 dał możliwość przeniesienia części aplikacji na karte SD , dla posiadaczy zrotowanych fonów jest możliwość przeniesienia wszystkich apsów na partycję EXT

Czytając posty powyżej daję małą poprawkę:

Nexus 1 - posiada radio FM , działa ono jednak tylko w romach Desire, Cyan oraz MIUI

Edytowane przez macgreg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie, przymierzam się do zakupu tej słuchawki i to mi pomogło podjąć decyzję, mam nadzieję że ostateczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, nie odkopujcie tego tematu ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ludzie, nie odkopujcie tego tematu ..

Dlaczego nie - skoro nie pojawiły się tu istotne konkrety? Jak ktoś chce zapytać o coś co nie jest opisane to czemu mu tego zabraniać? :facepalm1:

Edytowane przez macgreg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi