Skocz do zawartości
Zakatek

Karty pamięci kompatybilne z HD2 !

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kartę Kingston 16 gb cl4: na początku tragedia, pierwsze odpalenie andka, dłuższe bootowanie niż na 2gb karcie z zestawu, 1000 prób żeby wybudzić, co chwile zwiechy i haczenie. Tak było przy 3 romach które próbowałem, przy ostatnim-mccm 4.0 postanowiłem go trochę rozruszać i po kilku min grzebania, wrócił speed, tel. wybudza się jak na poprzedniej karcie. Reasumując: mimo pierwszych zgrzytów, ostatecznie jestem bardzo zadowolony, dobry stosunek cena jakość - 95 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

allegro? są jeszcze? pokaż aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie. Ponieważ cl10 mają inne napięcie zasilania przez co telefon potem czasami głupieje. Lepiej i taniej wyjdzie kupić cl6 ;)

mam A-data Class10 - działa bez zarzutu i nie ma z nią problemów pod androidem - ale trzeba wiedzieć że pełną prędkość karta osiąga pod wyższym napięciem czego Leo nie zapewnia

mam też A-data Class6 i jest mułowata i zdecydowanie ma gorszy czas dostępu od w/w

mam ponadto Sandisk 8gb Ultra 15/15 - działa najwydajniej i najszybciej ze wszystkich kart jakie posiadam a wiem że jest jeszcze szybsza Ultra2 20/20MB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem a-datę 16gb cl 6 za 95zł.Jak kiedyś rozglądałem się za kartą do wave-a to na KIngstona klasy 4 wpadłem(teraz można za 80 je kupić i podobno są nawet niezłe ).Brat do sgs-a kupił kartę adaty cl10 ,sprawdzałem na wm6.5 działa dobrze ,ale juz z androidem nand się wszystko wiesza ,albo nie wykrywa jej .Z moją nie ma żadnych problemów.Pewnie to wina niektórych partii hd2 ,bo tak jak koledze wyżej wszystko działa. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jaka mi polecicie kartę bo mam karte 4GB ale chce większa,używam android NAND.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post nad twoim, jeszcze wyżej, na początku strony i na poprzedniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę to napisać.Obie a-daty działają świetnie ,ale nie widzę większych wad na wolniejszej poza transferem kopiowanie :>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszę to napisać.Obie a-daty działają świetnie ,ale nie widzę większych wad na wolniejszej poza transferem kopiowanie :>.

Czy te obie karty działają świetnie na androidzie? Jak to w końcu jest, najpierw twierdzisz że coś jest nie tak, a teraz że wszystko jest ok. Chciałem zakupić kartę 32gb, na alledrogo do nabycia są adaty class 4 i 10. Wolał bym dołożyć do tej drugiej, jej zakup wydaje się być bardziej opłacalny biorąc pod uwagę aktualną cenę i wymianę telefonu za jakiś rok. No ale jak wydam ponad 200zł i karta nie będzie działać prawidłowo, to pieniądze wyrzucę w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym brał adate class 6 bo czasem na 10 są problemy

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No też chciałem class 6 ale są dostępne tylko karty 16gb ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi