Skocz do zawartości
radzim

Kabel magnetyczny czy będzie pasować i jaki wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

KABEL USB MAGNETYCZNY SONY XPERIA ZA Z2 Z ULTRA (4392572697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupiłem taki. Kabel dobrej jakości, pasuje idealnie i trzyma mocno. Ładuje tak samo jak przez wtyczkę.

Kupiłem ten sam, ale za mocno się nie trzyma, lecz to chyba przez etui. Sprawdzę potem bez case. Ale ładuje ok, nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kabelek od tego Pana jest nie ok jak na razie to laduje mi sie ponad 3h i mam 50%

---------- Post dołączono 31-07-14 o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano 30-07-14 o 18:10 ----------

Ile u was trwa ładowanie na tym kablu czy jest ktos w stanie mi opd na to pytanie ? :)

Edytowane przez malym1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupiłem ten sam, ale za mocno się nie trzyma, lecz to chyba przez etui. Sprawdzę potem bez case. Ale ładuje ok, nie ma problemu

Ja kupilem w sklepie normlanym , za 35 pln tez niby jakis chinol. Najpierw nie bylem zadowolony bo byl bardziej wystajacy niz wlasnie ten z allegro i myslalem ze bardzo latwo bedize sie rozpinał, ale jak sie okazalo to ani etui ani uchwyt w samochodie mu nie przeszkadza - i nie rozpina sie podczas jazdy samochodem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

A skąd go kupiłeś?

Tapatalknąłem Xperią™ Z2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

oooo fajnie się składa bo mieszkam w Wejherowie-muszę do nich podjechać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te kable to zwykla lipa ładują nie jak powinno byc w 3:32 cala bateria tlyko chyba z 7h :) watpie ze tlyko te takie slabe sa ale wszystkie na allegro moze oryginalny bedzie lepszy ale tegoo nie wiem i czekam az ktos sie inny wypowie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

Mam oryginalny, ale nie wiem ile trwa ładowanie, bo zawsze na noc podłączam. Jak coś jutro sprawdzę i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok xad czekamy na Twój test oryginalnym moze ten będzie dobrze ładował bo podróbki to straszna lipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stuwa

Ciekawe skąd macie "oryginalny" kabel magnetyczny Sony, skoro takowy nigdy nie został przez Sony wyprodukowany. Fabrycznie gniazdo magnetyczne służy do połączenia ze stacją dokującą, zaś potrzeby rynku i małe chińskie sprawne rączki spowodowały pojawienie się kabli magnetycznych. Każdy jednak z tych kabli (tak, nawet te w ładnym kartoniku z logo Sony i MŚ w Brazylii) to mniej lub bardziej udana chińszczyzna.

Niedowiarków odsyłam do firmowego sklepu Sony - gwarantuje że nie uświadczycie tam kabla magnetycznego. Nie biorę oczywiście pod uwagę rzeźbienia w postaci, rozbebeszania i wyciągania kabla z pierwszych wersji stacji dokujących Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi