Skocz do zawartości
sinu600

Galaxy scl zielone pixele

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni temu podczas odpalenia filmów w telefonie dostrzegłem 1 zielony świecący stale pixel,postanowiłem zadzwonić do serwisu co powiedzą na ten temat.Tak więc dowiedziałem się tyle żeby przynieść telefon bo muszą zobaczyć,zaniosłem telefon pan serwisant powiedział że go przyjmie do naprawy oczywiście na gwarancji i nie było mowy że ilość pixeli kwalifikujących telefon do naprawy musi być większa.Tak jak gdzieś na forum wyczytałem że przyjmują powyżej 2 wypalonych.

Edytowane przez sinu600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon nadal w serwisie odp brak części,wprowadzili telefon na polski rynek cymbały nie zapewniając sobie zaplecza z częściami zamiennymi tylko pogratulować samsungowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Samsung jak zawsze rlz.

Ile to się osłuchaliśmy i oczytaliśmy o aktualizacji dla SGS . A tu HTC nie gada tylko wypuszcza. Taka prawda.

Zeby nie było OT , to najprawdopodobniej miałeś cholernego pecha bo LCD się z reguły nie wypalają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli serwis uzna ze telefon jest uszkodziny a nie mają czesci to muszą ja zamówic lub wymienic telefon na nowy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon odebrałem wczoraj z serwisu,oddałem go bo był wypalony jeden zielony pixel.Wymienili oczywiście cały przedni panel wraz z wyświetlaczem,wszystko nowe fabrycznie naklejone folie itd.Po zdjęciu foli odpaliłem program dead pixel na telefonie i naliczyłem 11 zielonych wypalonych pixeli,tak więc gratulacje dla serwisu ccs ul.Puławska 40a w Warszawie.W ogóle to jak po takiej wymianie można nie sprawdzić wyświetlacza w serwisie,tylko oddać takie gó**o klientowi żenada !!! 3 tygodnie czekania na części do tego telefonu i na telefon i co i we wtorek im zawiozę i podziękuje za naprawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak więc zaniosłem telefon dzisiaj do serwisu,pan technik w punkcie przyjęć pierwszym razem widział 1 zielony wypalony pixel,a teraz ku mojemu zdziwieniu wziął lupę i przypomnę pixeli wypalonych 11,mówi że nic nie widzi to ja mówię do pana technika że dość szybko mu się wzrok pogorszył-w przeciągu 3 tygodni a on że coś tam widzi,więc telefon został przyjęty do kolejnej naprawy.Ciekawe w jakim stanie teraz będzie wyświetlacz jak wróci z CCS ul Puławska 40a Warszawa.Mam prośbę do użytkowników galaxy i9003 żeby u siebie programem dead pixel-program darmowy w android market,sprawdzili na ciemnym tle czy ich wyświetlacze nie mają wypalonych pixeli .

Edytowane przez sinu600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon odebrałem dzisiaj z serwisu nic nie zrobili-nie wymienili wyświetlacza tym razem.napisali że nie stwierdzają usterki dziwne 1 pixel widzieli 12 już nie widzą.Sprawę moją opisałem i wraz ze zdjęciami raportów napraw wysłałem do samsung polska czekam na odpowiedz,ciekawe jak to wszystko się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi