Skocz do zawartości
Nusic

Zegarek do Nota 3.

Rekomendowane odpowiedzi

adtech84

A ja czekam na moto360 bo imho to pierwszy zegarek ktory moze pelnic role bizuterii. A to jest podstawowa zaleta zegarkow, nawet wazniejsza anizeli odmiezanie czasu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrRaff

zapowiada się fajnie, ciekawe co z tego wyjdzie, bo raczej jak dla mnie Motorola to nie jest jakaś dobra firma, a na taki zegarek sam bym się skusił, bo te wszystkie kwadratowe z gumowymi kolorowymi opaskami są dobre ale jak masz 16 lat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola to bardzo dobra firma, jeden z pionierów telefonii komórkowej, to ze w smartfonach jakoś nie szaleją, nie znaczy że to zła firma. Zegarek moja mieć całkiem fajny. Ich gdyby nie to ze ich telefon z okrągłym ekranem był taki drogi to pewnie byłby hit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ostatni smartphone motoroli jaki pamietam kojazy mi sie z ogromna jak na tamte czasy bateria. Motorola jest firma znana od dawna, ostatnio troszke o niej ciszej ale licze na ten zegarek bo po pierwsze ma wygladac, po drugie ma miec jakies innowacyjne bezprzewodowe ladowanie a tylko te dwa punkty sa mnie w stanie przekonac do takiego produktu. Zegarek zawsze na noc odkladam, wiec moge odkladac na mate byle bym sie nie musial w podpinanie kabelkow bawic codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie do kolegów. kupilem w dniu wczorajszym gear neo i mam pytanie co do odbierania polaczen. latając po miescie korzystam ze sluchawek nausznych TDK z mikrofonem w kablu i pojawił sie teraz mały problem. jak odbieram połaczenie zegarkiem to automatycznie zegarek działa jako "zestaw głośnomówiący". nie da się tego jakos ustawic, zeby przy podlaczonych sluchawkach domyslnie, dzwiek byl przez sluchawki a nie przez zegarek? za kazdym razem po odebraniu muszę wybrac ten smieszny przycisk przy "zakoncz polaczenie" aby dzwiek byl przekazany z zegarka na sluchawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W androidzie działa typ tak, że na czym odbierzesz to połączenie to tam będzie słuchać dźwięk. Przykład, masz podłączony zestaw głośnomówiący,a jak odbierzesz na telefonie to będziesz mieć rozmowę w telefonie,a jak na zestawie to rozmowa będzie przez zestaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, wszystko ladnie pieknie, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec... ale nastepna kwestia wykonania polaczenia, jak wybieram nr z zegarka to sytuacja jest analogiczna- ktos tu chyba nie pomyslal o tym. jesli mialbym wyciagac telefon po to zeby dzwiek byl w sluchawkach, to po co mi zegarek :E

no trudno, trzeba bedzie sie bawic w przyciskaniem przycisku obok konczenia polaczenia.

pytanie drugie, jesli dzwonie z zegarka to jak mam zakonczyc polaczenie, jezeli w trakcie rozmowy wcisne guzik i mam przed soba ekran glowny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi