Skocz do zawartości
WithoutName

[28/06] ۵.Reflex S v2.1.7 GingerBread 2.3.3 Sense 2.1 ·(GRI40|A2SD+|CM7)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już wersja 1.9.5 (do pobrania w wątku na xda). Jak panowie kucharze się nieco uspokoją to uaktualnię pierwszy post ;).

Ja już nie nadążam flashować :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest już wersja 1.9.5 (do pobrania w wątku na xda). Jak panowie kucharze się nieco uspokoją to uaktualnię pierwszy post ;).

Ja już nie nadążam flashować :facepalm1:

nie ty jedna i nie ostatnia :) czlowieka 2 dni nie bylo bo ogladal garbuski a tu 4 wersje do tylu jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wątek zaktualizowany do najnowszej wersji.

Trochę wrażeń:

pierwsze wersje były nieco przymulaste i wolniejsze od produktów "konkurencji" ;), od wersji 1.9.5 daje się jednak odczuć znaczący wzrost przyspieszenia. ROM jest szybki, nie przycina, nie laguje, bardzo stabilny. Ładnie działają wszystkie hiper wypasione dodatki :). No i bateria - w moim wypadku jak zwykle na ROMach Neo - trzyma najlepiej. Duży plus za autorski motyw (dla tych, co lubią inne kolorki ;)). Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać, czy autor motywu nadąża za wszystkimi nowościami :D.

Nie wiem kiedy/w którym ROMie pojawił się tańczący android w miejscu brakującego zdjęcia na ekranie rozmowy przychodzącej przy odblokowanym telefonie , ale wymiata :szok:

A jak już tak przy motywach i niebieskim jesteśmy.....

Jako, że zieleń mierzi mnie niepomiernie przerobiłam widget baterii htc na niebieską modłę.

Dla zainteresowanych:

http://dl.dropbox.com/u/17452444/com.htc.rosiewidgets.battery-1.apk

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam takie 2 objawy:

1. czasami nie słysze rozmówcy, jak zainnicjuję rozmowę. Podejrzewam że to wina nowego RILa albo radia polecanego przez Neo - wgram starsze i zobaczę co z tym.

2. Filmy w 3gp skaczą - nie wiem jeszcze czy to wina nagrania, czy odtwarzania na telefonie - nie sprawdzałem na PC.

edit: filmy nagrywają się z błedami w 3gp, nie wiem jeszcze jak z mp4.

---------- Post dołączono o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Odnośnie błędów z nagrywaniem

Problemy występują zarówno w 3gpp jak i mp4, oto sample:

3gpp:

mp4:

W mp4 błędy widać od razu, w 3gpp pod koniec.

W rzeczywistości wykonywałem regularne ruchy góra-dół.

Jeśli ktoś może postować na xda w dziale dev (ja nie), to byłbym wdzięczny za umieszczenie tego tam.

Inna sprawa - czy ktoś umie backupować ustawienia Sense? (Widżety na ekranie, tapeta itp)

Titanium Backup mi rozwala Sense przy próbie wczytanie backupu Sense. Tapeta i widżety na ekranie są o.k., ale np. na ekranie dodawania widżetu pojawiają się jakieś śmieci.

Edytowane przez maludroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba zadne narzedzie do backupu nie przywroci widgetow na pulpit tez juz kombinowalem. Ja przywracam app + dane a pozniej sam ukladam widgety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież chyba można w Titanium zaznaczyc że ma robic kopie danych i wybrać HTC Sense

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przecież chyba można w Titanium zaznaczyc że ma robic kopie danych i wybrać HTC Sense

To chyba nie jest dobre miejsce na gdybanie.

A czytałeś mój post?

Titanium Backup mi rozwala Sense przy próbie wczytanie backupu Sense. Tapeta i widżety na ekranie są o.k., ale np. na ekranie dodawania widżetu pojawiają się jakieś śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale u mnie działało ;p i nie miałem żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przywracanie Sense działa, tylko że widżety użytkownika albo są pomieszane, albo jest szary kwadrat z napisem: Problem z załadowaniem widżetu. Te od HTC są zawsze na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przywracanie Sense działa, tylko że widżety użytkownika albo są pomieszane, albo jest szary kwadrat z napisem: Problem z załadowaniem widżetu. Te od HTC są zawsze na swoim miejscu.

A nie masz śmieci w 'dodaj widget' na liście widgetów? Ja miałem (ciężko się było rozczytać co to - były krzaczki), więc zrezygnowałem z backupu Sense w TB, bo nigdy nie wiadomo co jeszcze psuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi