Skocz do zawartości
WithoutName

[28/06] ۵.Reflex S v2.1.7 GingerBread 2.3.3 Sense 2.1 ·(GRI40|A2SD+|CM7)

Rekomendowane odpowiedzi

remmyhi

Przy backupie widgetów z Sense w menu widgets tworzą się krzaki - potwierdzam. Kiedys szukalem jakiegos backupu do widgetow, ale nie znalazlem.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nie masz śmieci w 'dodaj widget' na liście widgetów? Ja miałem (ciężko się było rozczytać co to - były krzaczki), więc zrezygnowałem z backupu Sense w TB, bo nigdy nie wiadomo co jeszcze psuje.

No właśnie nie mam, tylko takie objawy jakie opisałem. Nie wiem czemu tak jest...może dlatego że używam telefonu w języku angielskim (trzeba utrzymywać znajomość języka ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma może problem z WiFi na tym romie. U mnie często zrywa połączenie:( Zastanawiam się co jest tego powodem. Na innych romach tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś ma może problem z WiFi na tym romie. U mnie często zrywa połączenie Zastanawiam się co jest tego powodem. Na innych romach tego nie było.

Może to wina sterownika RIL? Jaki masz RIL i radio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny update. Dodana także wersja CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    londo4
    Napisano (edytowane)

Jaki byście polecali RIL do tego ROMu oczywiście radio dedykowane mam do tego romu, ale może macie doświadczenia z różnymi RILami ?

Pisze dlatego że mam wrażenie że GPS coś za długo fixa mi łąpie, stare ROmy robiły to zdecydowanie szybciej

jeszcze jedno pytanie wie kotoś moze co to : CALL DELAY PATCH i jak to działa ??

Edytowane przez londo4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już wersja 2.0.1 :facepalm1: Chyba neo zaraził się od baadnewz......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to sie dzieje ze w tym sense 2.1 jest taka "obręcz" która znajduje sie w sense 3.0 ktorego deska pewnei nei dostanie? (nie smiac sie dopiero ucze sie tego co tyczy rootowania telefonow i nie firmowych romow :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaki byście polecali RIL do tego ROMu oczywiście radio dedykowane mam do tego romu, ale może macie doświadczenia z różnymi RILami ?

Pisze dlatego że mam wrażenie że GPS coś za długo fixa mi łąpie, stare ROmy robiły to zdecydowanie szybciej

Ja polecam HTC-RIL 2.2.0028HM

Jak to sie dzieje ze w tym sense 2.1 jest taka "obręcz" która znajduje sie w sense 3.0 ktorego deska pewnei nei dostanie? (nie smiac sie dopiero ucze sie tego co tyczy rootowania telefonow i nie firmowych romow )

Jest mało prawdopodobne aby Desire dostał pełne 3.0, ale ludzie portują niektóre rzeczy, które działają, z innych urządzeń, stąd w tytule wątku tego ROMu na XDA: |SenseGingerB 2.1+3.0|.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    londo4

Mam problem z odbiorem MMS i wizytówek wysyłanych via SMS, aplikacja coś tam MMS zostanie zamknieta i koniec MMs nie moze odebrać, ma ktoś jkieś pomysły czy czekać na aktualizację ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi