Skocz do zawartości
achmed

Jakość dźwięku w Zetce- proszę o inf.

Rekomendowane odpowiedzi

achmed

witam ja mam zapytanie odnośnie takich słuchaweczek Nowe słuchawki Monster Beats by Dr. Dre Tour! (1414006717) - Aukcje internetowe Allegro z tego co czytam na roznych forach to polecaja je wszyscy ponoc system głebi basu brzmi tak jakby gdzieś w głowie brzmiał subwhofer. może ktoś je ma i moze opisac??? bo orginalne to są raczej do kitu.. ewentualnie czy jest jakis programik w ktorym mozemy ustawic sobie dodatkowo poziom głosu naszeg fona????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest to tak ważne by pytać o to w dwóch różnych wątkach?

Tapnięte z G1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    achmed

nie koniecznie strzeliłem gafe sry xD jednego usunac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Kup sobie jakieś Słuchawki CREATIVE/Apple i na pewno będą lepiej grały niż te z twojej aukcji, sam używam tylko słuchawek apple i creative bo z innych nie byłem zadowolony. najtańsze dostaniesz za ok 20 zł + przesyłka i są dobre jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    achmed

słuchajcie nie zwracałem na to uwagi ale okazało się że muzyka ze słuchawek w desire gra głośniej niż w desire z ,czym to może być spowodowane???? czy można ten problem jakoś rozwiązać??? dodam że patrzyłem te same słuchawki na obu telefonach z tym samym odtwarzaczem AMP te same ustawienia i nie wiem normalnie o co kaman???? proszę o jakieś podpowiedzi

Edytowane przez achmed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kot

W Zetce jest ciszej?! A dużo? Pytam poważnie, bo to może mnie skłonić do olania Zetki i kupna Desire. Masz dostęp do obu telefonów? Mógłbyś jakoś nagrać jak duża jest różnica, np. stawiając mikrofon koło głośników i podłączając do nich raz Zetkę, raz Desire i puścić ten sam kawałek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    achmed

powiem Ci troche inaczej w zetce na standardowych słuchawkach i pełnym rozgłoszeniu słychać jest trochę dzwięki z zewnątrz a w zwykłym desire słychać samą muzyke, i już wiem czym jest to spowodowane, tylko jest kolejne pytanie czy jest jakiś program który jest tylko equalizerem żeby to obejść???? w desire masz android 2.1 i nawet po aktualizacji do 2.2 zostają pewne właściwośći czyli brak ograniczenia w ilości decybeli w słuchawkach , a natomiast w zetce położyli większy nacisk na dzwięk w słuchawkach i zastosowali normy europejskie czyli nie przekraczanie wyznaczanego poziomu głośności, pamiętam w HTC tytn II na wm 6.5 miałem program którym mogłem sobie wszystko przestawiać jeśli chodzi o dźwięk, ciekawe czy jest coś takiego tutaj , znaczy napewno jest tylko trzeba znaleść. Kupuj sobie 'Z' musze Ci powiedzieć że jest lepszy ma kilka dodatkowych funkcji i aplikacji... :D ja tam jestem zadowolony mimo wydania tych 1700 zł dla mnie liczy się klawiatura qwerty, tak sie przyzwyczaiłem posiuadające inne telefony że nie widze teraz nic lepszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kot

Tzn. ja tam chciałem klawiaturę, ale głośność jest dla mnie absolutnie najważniejsza, bo będę telefonu używał głównie do słuchania muzyki (ale nie tylko, więc nie będę kupował telefonu specjalnie do tego). Jeśli znajdziesz taki equalizer to daj znać, bo kilka moich ostatnich odtwarzaczy było zdecydowanie za ciche i nie chcę mieć tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Może lepiej kupić słuchawki lepsze lub dokanałowe ? a 2 sprawa to jak dla mnie to gra to całkiem głośno no chyba że nie chcesz nic słyszeć z otaczającego ciebie świata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi