Skocz do zawartości
crasti

Aparat w aplikacjach nie działa poprawnie

Rekomendowane odpowiedzi

crasti

Witam

Zauważyłem w mojej Motorolii, że nie radzi sobie z niektórymi aplikacjami z użyciem aparatu np. isnpie you; Google Docs lub ta opcja z aplikacji z allegro ( robisz zdjęcie kodu kreskowego ). Po otwarciu/użyciu którejś z tych opcji - pojawia się aparat ale jest czarny ekran. Jak po wyłączeniu aplikacji chcę włączyć aparat to wyświetla mi komunikat ze sterowniki nie odpowiadają, i żebym spróbował później. W efekcie muszę zrobić restart telefonu żeby aparat działał z powrotem. Jak rozwiązać ten problem ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Crasti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Aparat w aplikacjach[/warnt].

Nazwij to jakoś składniej. Poza tym skąd mamy wiedzieć jaki masz ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stockowym z playa też ten problem:/ andek bodajże 2.31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aone
    Witam

Zauważyłem w mojej Motorolii, że nie radzi sobie z niektórymi aplikacjami z użyciem aparatu np. isnpie you; Google Docs lub ta opcja z aplikacji z allegro ( robisz zdjęcie kodu kreskowego ). Po otwarciu/użyciu którejś z tych opcji - pojawia się aparat ale jest czarny ekran. Jak po wyłączeniu aplikacji chcę włączyć aparat to wyświetla mi komunikat ze sterowniki nie odpowiadają, i żebym spróbował później. W efekcie muszę zrobić restart telefonu żeby aparat działał z powrotem. Jak rozwiązać ten problem ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Crasti

Problem został rozwiązany w najnowszym oficjalnym romie - http://forum.android.com.pl/f267/nowy-rom-2-51-dla-centralnej-europy-48466/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x