Skocz do zawartości
mihus708

Oprogramowania stock/modyfikacje - ogólne problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, tak na wstępie proszę o nie usuwania tego tematu.

Bo Android ma tyle wspólnego z Bada jak ilość możliwych przecieków przez linie kodów.

Chcę by pisać tutaj o ogólnych problemach, którego dotykają przede wszystkim, użytkowników którzy modyfikują G2.

W moich przypadku, jest tak że pojawia się błąd w postaci trybu nocnego który włącza się zaraz po uruchomieniu systemu.

Nie było by nic dziwnego, jeśli dodać, że gdy klikne go w pasku powiadomień, po przejściu do ustawień, wszystko jest wyłączone.

Wkurza mnie ta ikonka na pasku, niby znika, po wejsciu w settings, teraz grzebie w Android tuner by znaleźć odpowiedni proces, narazie bez skutku.

Wysłane z LG G2 przez TapaTalk

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

U mnie na oprogramowaniu od play 4.2.2 czasami nie działała transmisja danych. Po włączeniu czy z belki czy z ustawień po prostu nie załączała się i pomagał tylko restart telefonu. Obecnie jestem na CloudyStocku i problem mi się nie przytrafił ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omerx

Ja czasami mam tak, ze jak ide spać, to włączam "tylko wibrację" a jak się budzę rano to jest na "dźwięk" ale nie zawsze, nie wiem od czego to zależy. KitKat 4.4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jogurt

dla mnie też największy problem to roaming krajowy w play na naszym telefonie. wystarczy, że przejadę przez jakąś wieś to od razu tel łączy się przez roaming krajowy blokując mi dane mobilne. nawet jak już wrócę do większego miasta z zasięgiem lte to i tak muszę zresetować telefon żeby połączyło się z moją siecią a nie przez roaming

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up przeciez w roamingu krajowym możesz sobie wlaczyc dane komórkowe...nie płacisz za to, odlicza Ci z pakietu w play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Dokładnie - nawet w moim leciwym już Galaxy S3 miałem taką opcję w ustawieniach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jogurt
    @up przeciez w roamingu krajowym możesz sobie wlaczyc dane komórkowe...nie płacisz za to, odlicza Ci z pakietu w play.

nie chciało działać.. miałem zaznaczone dane w roamingu krajowym i du*a. koło zasięgu tylko "r" i internet nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up a po wlaczeniu opcji restartowales fona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Da się jakoś pozbyć ikonki symbolizującej kartę sim + nazwy operatora z lockscreena? :D

Stockowy KitKat (z dzisiejszą aktualizacją 20D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przykro mi ze mój temat o ogólnych problemach został usunięty, panowie moderatorzy lubią widocznie często otwierać drzwi, który po jakimś czasie skrzynią.

Kolejnym problemem, jest radio a raczej widget, gdy włącze przez niego radio tym wyłącznikiem, co prawda muzyka gra, ale gdy zmienię nim stacje, to nie wyświetla częstotliwości, tylko stoi na 00,0

ujugaba3.jpg

Notatka od Moderatora: Szynku
    wykrzyk.png Nikt nie usunął Twojego tematu, przeniosłem go do dyskusji ogólnej i przykleiłem.

Wysłane z LG G2 przez TapaTalk

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi