Skocz do zawartości
mihus708

Oprogramowania stock/modyfikacje - ogólne problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku
    Napisano (edytowane)

Da się pozbyć, musisz zainstalować xpoxed i odpowiedni moduł. Wydaje mi się że w gravity jest taka opcja

EDIT:

Musisz mieć root do tych modułów.

R&M masz temat o tym - Xposed for LG G2 - Mniejsze klawisze funkcyjne, usuwanie sliderów z paska notyfikacji i inne.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Mam problem z systemową apką ZADANIA. Jak to uruchomić? Po włączeniu prosi mnie o podanie danych do konta exchange. Nie da się korzystać z zadań bez konfiguracji konta exchange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Ja tego nie konfigurowałem i u mnie działa. Po przyciśnięciu "+" pojawia się komunikat "To zadanie zostanie zapisane w Twoim telefonie. Jeśli chcesz zsynchronizować je z kontem online, dodaj konto do telefonu"

Jeśli masz chwilę to zobacz sobie Business Tasks Od długiego czasu używam tylko tej apki do zadań ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Do tej pory korzystałem z Any.do na iOS ale po przesiadce się na Androida okazało się, że Any.do to jakieś nieporozumienie. Miałem już kilka telefonów z andkiem i na każdym z nich Any.do nigdy nie "dzwoni" na czas - ustawiam sobie zadanie na 22:00 a on mi to wyświetli albo 3 minuty później, albo dopiero w momencie gdy podświetlę ekran - wtedy nagle mu się przypomina, że miał mnie powiadomić heh.

Sprawdzę Business Task - bo te systemowe już ogarnąłem (reset telefonu pomógł) i niestety przy wyświetleniu zadania nie świeci się dioda powiadomień a na tym mi bardzo zależy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Używam G2 od pewnego czasu i zauważyłem dwie bardzo irytujące mnie rzeczy:

1. Dialer strasznie laguje, kalkulator z resztą też. Jest wyraźne opóźnienie między dotknięciem klawisza, a jego zadziałaniem. WIDEO:

(z góry przepraszam za jakość 320, ale stwierdziłem, że lepszej nie potrzeba, a szkoda, bym bez sensu czekał na wrzucenie filmu FHD ;f)

2. Jak wyłączyć zoom ekranu po trzykrotnym "tapnięciu" ? Mam tak, że jak trzy razy dość szybko puknę w ekran, to mi się powiększa ;f Chcę to wyłączyć, bo czasem jest mocno irytujące, ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie w menu opcji za to odpowiadającej.

Liczę na szybką pomoc ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ustawieniach dostepu zmien czas reakcji na dotyk na krotkie, i zoom dotykowy na wylacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, zoom dotykowy wyłączony, ale czas reakcji na dotyk miałem na krótki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam takie pytanie mam wersje 32gb i w ustawieniach sieci brak LTE ma ktos pomysl na to bo podobno tylko w telefonach z play jest mozliwosc ustawienia czekam na jakies sugestie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź do centrum aktualizacji i w aplikacjach znajdź lteconfig

Wysłane za pomocą LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omerx

Jak ma 32GB z poza europy to nie bedzie mial w aktualizacji łatki lteconfig.

Wbij kod *#*#4636#*#* nastepnie "informacje o telefonie" i tam zmien "preferedn WCDMA" na LTE/WCDMA/GSM

LTE bedzie działać az do restartu tel.

W sumie to wszystko jest wytlumaczone w temacie z LTE w G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi