Skocz do zawartości
mihus708

Oprogramowania stock/modyfikacje - ogólne problemy

Rekomendowane odpowiedzi

rosati

Wersja 32GB z Tajwanu i 4 dziwne rzeczy, których wcześniej na KK nie miałem.

1) Po włączeniu ikony Trybu cichego z belki nie podświetla się jej kolor, że jest aktywna mimo, iż Tryb się włącza. Jednak później nie wyłącza się od razu z poziomu ustawień tylko za którymś razem.

2) Nie mogę zmienić ustawień Diody LED co ma świecić a co nie, żadnej reakcji na tapnięcie w opcje

3) W ustawieniach Baterii pomimo, iż wybieram, np. inną wartość kiedy ma się włączyć oszczędzanie po wyjściu z tego menu powraca z powrotem do ustawień, które wybrałem kiedyś

4) Gdy przychodzi mi SMS nie ma wibracji, mimo iż jest ustawiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udalo mi sie z trybami sieci wgralem rom D80220d euro i teraz wyswietla mi sie LTE/WCDMA/GSM tak wiec wszystkim co nie maja tej opcji polecam ten soft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omerx

Tak, tylko że wyjdzie aktualizacja i znowu wroci ci do wersji azjatyckiej. Ja tam nie widze problemu, aby raz na miesiac wbic kod żeby miec tez w opcjach LTE/WCDMA/GSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy g2 posiada backup romu w swojej pamieci?

Chodzi o to, ze jak zrobie root'a i bede modyfikowal/usuwal systemowe aplikacje - to te wroca po przywroceniu ustawien fabrycznych :) ? - gdyz ostatnio sie zdziwilem na tablecie, ze usunalem launcher'a i po resecie do fabrycznych dalej go nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Napewno powrócą wszystkie aplikacje, musisz mieć zainstalowany na komputerze LG Mobile Tools, wchodzisz później w zakładkę ,, Napraw błędy aktualizacji'' (jakoś tak to się nazywa). Wszystkie aplikacje masz spowrotem :-)

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macko5

Witam

Mam problem z przywróceniem stock android. Mianowicie, postępuje wg. intstrukcji, tzn: Po wyłączeniu telefonu vol. down + power, po pojawieniu się loga LG zwalniam power na 1s i klikam spowrotem (trzymam wówczas vol down + power)... Jednak nie mogę przywrócić systemu gdyż nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Albo android po prostu się uruchamia albo system się restartuje. Co mogło pójśćnie tak? Postępuję wg. instrukcji....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

stock launcher obsługuje paczki ikon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Standardowo nie, ale chyba widziałem kiedyś jakiś myk na xda by można było sobie zmieniać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

@rosati

Mam tę samą wersję. Pierwsze co zrobiłem, to wgrałem V20F ITALY pozycja 265 stąd:

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Wszystko działa dobrze i masz najnowsze oprogramowanie. Teraz możesz zaktualizować tylko do 20C.

Wysłane z mojego LG-D802

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rosati

@up

Problemy już dawno nieaktualne, poblokowałem sobie wcześniej niechcący App Ops Starter`em i dlatego nie mogłem dokonać zmian :P

Ale dzięki za inicjatywę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi