Skocz do zawartości
mihus708

Oprogramowania stock/modyfikacje - ogólne problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie masz inny ROM, suwaki sa w standardzie na oficjalnym V30B dla wersji 16GB

Sorry :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie dotyczące androida 5.0.2 w g2, a mianowicie czy jest jeszcze mozliwość zmieniania motywów telefonu ? Tak jak było we wczesniejszej wersji oprogramowania, ze mozna  było pobrać motywy i ogólne fajne rzeczy z LG smartworld. Bo przed aktualizacją telefonu miałem wybrany motyw, który mi sie znudził, po zaktualizowaniu motyw został, ale juz nie mogę znaleźć opcji jego zmiany :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakk87

Ustawienia > ekran główny > motyw

Oczywiście wcześniej musisz pobrać jakieś motywy. Kilka dni temu ktoś tutaj linkował do działu l60 czy któregoś z telefonów, była tam cała paczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Proszę o pomoc. Niedawno nabyłem LG G2 D802 32GB. Telefon w chwili zakupu miał Androida 4.4.2

Od razu nie działał GPS oraz LTE, GSM i WCDMA bardzo słaby sygnał.

Telefon zaktualizował się do wersji androida 5.0.2 nadal jednak nie działa GPS, kompas oraz LTE, a GSM/WCDMA bardzo słabo.

Dodatkowo po aktualizacji Androida  nie ma odblokowania przez podwójne tapniecie w ekran.

Czy to ma prawo działać:

Wersja systemu Android 

5.0.2

Wersja pasma podstawowego

M8974A-AAAANAZM-1.0.190128

Wersja jądra

3.4.0

Numer kompilacji

LRX22G

Wer. oprogramowania 

V30b-EUR-XX

Ponieważ jestem już leciwym dziadkiem (podwójnym),

a jest to mój pierwszy telefon z Androidem proszę o wyrozumiałość i tłumaczenie w sposób łopatologiczny.

Czytam forum zawzięcie, ale wszystko to dla mnie czarna magia. Dodam, że robiłem próbę poprawienia styków anteny GPS oraz GSM , bez skutku.

Edytowane przez wypydar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

zrobiłeś reset do ustawień fabrycznych po aktualizacji? Jak to nic nie da to na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak robiłem reset. Jutro odsyłam go do naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ma problem z zegarem tnz bardziej nie wiem jak to zrobić. Na ekranie blokady mam mały zegar gdy uruchamiam telefon na początku zanim pojawią się powiadomienia jest w kole i taki bardziej mi sie podoba. Da sie to gdzieś zmienić ? szukałem i Nigdzie nie moge tego w tel. znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rangiz

Stockowy 5.02 odbiera, lecz nie wysyła MMS, ikonka oznaczająca przekazywanie pliku do odbiorcy kręci się w kółko, następnie pokazując błąd z wykrzyknikiem i opcją "ponów" która jest nieskuteczna. Jakieś rady? Przez Hangouts działa, pzez aplikację SMS domyślną już nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
squal

Witam,

mam pytanie o ROM do wersji 32gb. W ostatnim czasie pojawiło się trochę nowego, więc co polecacie, używacie obecnie? Zdążyłem pobrać europe open v20H ale ktoś na nią narzekał. W tym wątku widziałem pozytywne opinie o wersji 20d i wersji włoskiej. Na stronie z softem, przy polskiej częsci jest też jakiś soft (bez 16gb), rozumiem, że nie będzie pasował?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli, ale jednak przymierzam się do instalacji RR. Więc tak, mam teraz KK z root, xposed i busybox. Nie mam teraz TWRP.

To teraz tak, po kolei, jak rozumiem najprościej - za pomocą LG Mobile support tool instaluję LP - wykrywa mi go i mogę instalować LP. Mając KK z root, xposed i busybox nie będzie problemu, wszystko pójdzie i mam nadzieję, że po wszystkim będę miał czystego LP? Czy może wcześniej dać ustawienia fabryczne?

Potem za pomocą srktool robię root + twrp, czy lepiej sam root + potem autorec?  dalej aktualizacja do TWRP 3.1.1 to rozumiem. A dalej, czy muszę wgrywać Bootstack-D802-CAF-signed  i dopiero instalacja RR + gapsy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi