Skocz do zawartości
dylus

Nie da się edytować kontaktów w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

dylus   
    Otrzymana reputacja: 0
    dylus

Jako że jest to mój pierwszy post na forum witam serdecznie wszystkich i proszę o wyrozumiałośc jeśli posta zamieściłem w nie odpowiednim miejscu .Od pewnego czasu jestem posiadaczem htc wf na androidzie .Przesiadłem się z noki no i oczywiście jak to bywa z nowym sprzętem jest pod górę .

W kontaktach ksiązki telefonicznej podczas dodawania kontaktu pokazywały mi się dane dodatkowe typu email i taki inne dodatki bardzo mnie to denerwowało .Udało mi się tą funkcję dodatkowych danych wyłączyć a teraz ponownie jest mi ta funkcja potrzemna lecz jej nie ma .Nie pamiętam gdzie i jak to wyłączyłem .Obecnie kiedy chcę edytować kontakt ta opcja już mi się nie pojawia .Czy jest możliwośc przywrócenia tej opcji ??????Obecnie w trakcie edycji kontaktu lub w trakcie dodawania mam tylko nr telefonu i nazwę kontaktu .Help .

Edytowane przez dylus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marurban   
    Otrzymana reputacja: 1
    Marurban
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    edycja kontaktow[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylus   
    Otrzymana reputacja: 0
    dylus
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

edycja kontaktow[/warnt]

Temat poprawiony i problem rozwiązałęm sam .Wystarczyło skopiować kontakty do telefonu i w ustawieniach zaznaczyć telefon .Teraz wszystko gra .Poradziłem sobie sam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marurban   
    Otrzymana reputacja: 1
    Marurban

Troche checi i widac skutki. Nie trzeba z byle powodu robic tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.