Skocz do zawartości
tomahawk5000

google przechowywanie danych o pobranych aplikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest bo ktos gdzies kiedys mi mowil ze na gmailu przechowywane sa tez informacje co do aplikacji, mianowicie w praktyce chyba powinno wygladac to tak ze wgrywajac romm i wchodzac do android marketu w zakladce moje aplikacje powinny wyswietlic mi sie moje wczesniej zainstalowane aplikacje u mnie w praktyce wyglada to tak ze gdyby nie TB to nigdy bym nie odzyskal tych aplikacji z gmaila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Działa tylko na oficjalnych romach (na żadnym customie mi to nie działało)

Musisz to właczyć w Ustawienia > Dane użytkownika > zaznaczyć Utwórz kopię zapasową i Autoprzywracanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie mam oryginalnego JPY i nic nie kombinuje z dodatkowymi roomami mam to również zaznaczone o czym wspominasz a mimo to nie działa, no mogę się mylić bo już dawno nie kombinowałem nic z roomami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Hmm bo to działa tylko po przywróceniu ustawień standardowych. Do tego właśnie nie zawsze i nie wszystkim :/

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli ze po wgraniu nowego roomu powinienem przywrocic ustawiena fabryczne/standardowe i w teorii aplikacje powinny powrocic (mowie tu oczywiscie o tych pobranych z marketu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie tyle powrócić, co zacząć się ściągać od nowa. Jednak tak jak pisałem wyżej, dla mnie to czysta teoria, bo nigdy mi to nie zadziałało :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simono

Mi na ZTE Blade działało przy zmianie ROMu z tym, że tak jak Lanc pisał aplikacje się ściągały z marketu bo i musiały przecież :) a co do ustawień to sieci WiFi były inne dane użytkownika. Co do samych aplikacji to musiałem odtwarzać ich dane z TB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi