Skocz do zawartości
ramonesvip

[GT-N7105] N7100XXUFND3 - Kraje Nordyckie (NEE) (Android 4.4.2 Oficjalny KitKat)

Rekomendowane odpowiedzi

Showtits

Mam pytanie a nie chcę zakładać nowego tematu.

Mam 4.3 z PLAY-a,chciałbym coś nie brandowanego czyli albo kraje nordyckie albo Niemcy,będe wgrywał odinem nie zależy mi na gwarancji itp,chciałbym się tylko dowiedzieć jak wgrać jakiś inny room niż oficjalne i jak zrobić root-a w n7105.

Nigdzie nie moge znaleźć info :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywasz rom Odinem.

Rot robisz programem KingoRoot - nabijasz flegę, brak gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając nabitą flagę na 4.3 (play) można wgrać wersję 4.4.2 NEE przez Odina bez żadnych problemów? Aktualnie mam problem z Custom Recovery, bo po wgraniu TWRP przez Odina brak jakichkolwiek zmian... zostało Stockowe Recovery (próbowałem 4 razy i za każdym razem wg Odina instalacja TWRP się udała) Może po aktualizacji do 4.4.2 i ponownej próbie wgrania TWRP się uda... no a jak nie to zostanę przy 4.4.2 NEE jeśli to będzie możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtz

ponawiam pytanie kolegi wyzej, czy mozna wgrac nordycki 4.4.2 na note 2 lte z nabita flaga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oli37

Nabita flaga nie przeszkadza można śmiało wgrywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

W związku z tym iż jestem kompletnie zielony we wgraniu Romów , potrzebuje kilka porad.. poczytałem trochę co z czym się je :) wiec teraz moje pytanie, zakupiłem swojego sgn 2 lte w komisie :) sprawdziłem telefon nie ma nabitego knoxa, tak że nie był kombinować, oczywiście ma system 4.3, telefon w sieci Play, jak by był ktoś tak miły i napisał czy można wgrać ten rom bez żadnego problemu, jednocześnie nie tracąc gwarancji na mój telefon? Jeżeli tak to prosił bym jakieś wskazówki :)

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno dawno temu, (tzn. 3 miesiące temu) wgrywałem niemiecki ROM 4.4.2 na 4.3 z brandem Plusa i nie nabiło mi flagi Knox.

Więc myślę, że jeśli będzie to czysty, stockowy ROM, ściągnięty np. poprzez sammobile.com i wgrany ODINem to nie powinieneś nic nabić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, czyli rozumiem ze nie muszę robić żadnego wipe przed instalacją tego rom, tylko po prostu podłączam tel do kabla USB , ściągam rom z tego wątku, instaluje odina i instaluje rom na ten co posiadam.. a co to da te kraje nordyckie ? O co w tym chodzi? Ja zakupiłem telefon w play, wiec raczej z krajów nordyckich to on nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wgrałem ten ROM na mojego sgn 2 na brand Play, cała operacja trwała 10 minut, flaga KNOX 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto dzisiaj dostał kolejną aktualizację na swojego note? bo u mnie już 2 około 122 mb i knox 150 mb czyli szykują się do lollipopa na nasze notesy z tego co widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi