Skocz do zawartości
Sadamkusz

Wygodne słuchawki z mikrofonem - Drive

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje słuchawek z mic do Driva - co polecacie.

Słuchałem na MD827ZM/A i jest super - pytanie czy są tańsze porównywalnie wygodne i czy może lepiej na bt jakieś?

Nadmieniam że na tych fabrycznych to rozmowy kiepskie a YT to nie dość ze cichutko to jeszcze strasznie metaliczny dźwięk. Poradźcie coś. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż w tej kwestii mogę przedstawić własne doświadczenia wyłącznie z dwoma kompletami jakie testowałem na DRIVE:

1. CM STORM PITCH (dokanałowe) - tu muszę powiedzieć że nie jest źle, a nawet całkiem przyzwoicie.

2. SONY MDR-PQ3 (nauszne) - podobnie na tych słuchawkach

Słuchawki CM STORM brzmią fajnie zarówno w tym czego słuchać mi sie zdarzy na YT, jak i przy słuchaniu MP3. Radio oczywiście też OK. Rozmowy realizowane przy użyciu CM STORM - jak najbardziej OK.

Ogólnie korzystam jednak z CM STORM PITCH, bo są uniwersalne jak dla mnie...pasują do telefonów i do kompa z uwagi na fabryczną przelotkę z jednego "jack-a" na dwa.

Polecam zestaw z punktu 1 choć do tanich nie należy to łączy w sobie wielozadaniowość i dobry dźwięk.

Odrobinę więcej o samym dźwięku napisałem już w temacie: Kruger & Matz Drive KM0407 => Dyskusja ogólna => K&M Drive, a jakość dzwięku... dlatego tu krótko, bo nie chcę niepotrzebnie powielać tekstu.

Oczywiście o słuchaweczkach z kompletu...nie wspominam, bo jak dla mnie nie warto.

valdi71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki z kompletu mają chyba niestety służyć tylko za antenę.

Szkoda, że dystrybutor nie dorzucił do kompletu choćby KMP08-M.

Biorąc pod uwagę stosunek ceny słuchawek CM, to ceny telefonu, to chyba jest to średnie rozwiązanie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawel.G...oczywiście, zgadzam się z tym co piszesz: ..."Biorąc pod uwagę stosunek ceny słuchawek CM, to ceny telefonu, to chyba jest to średnie rozwiązanie"...

Słuchawki CM STORM, używam nie tylko do telefonu, bo i do kompa - laptop DELL (skype, gry online). Dlatego mogę je polecić, bo są jak dla mnie uniwersalne i to właśnie mi pasuje. Oczywiście kupowanie tych słuchawek wyłącznie do DRIVA...mija się z celem, bo można kupić tańsze, choćby douszne również produkcji K&M.

Zapewne znajdą się lepsze w cenie około 100 zł.

Wyraziłem wyłacznie swoje "doświadczenia" i opinię na temat kiepskich słuchawek, które producent dołączył w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi