Skocz do zawartości
nojiko

Kabel hdmi 2m mhl

Rekomendowane odpowiedzi

nojiko

witam, zakupiłem KABEL HDMI 2M MHL z myślą ze podłącze swoja z2 do tv, podłączyłem kablem pod hdmi i usb do zasilania, zero reakcji telefonu z telewizorem, może potrzeba jakieś aplikacji lub ustawić coś w telefonie może ktoś miał już z tym doświadczenie?

link do kabla KABEL HDMI 2M MHL VEOZ SAMSUNG GALAXY S3 S4 NOTE 2 (4220296729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najprawdopodobniej kabel jest nie kompatybilny z xperią, najlepiej jest kupić oryginalny przewód MHL IM750. To jest tak samo jak ze słuchawkami nie każde z wtykiem 3,5mm są kompatybilne z sony, miałem xperię z1 i najlepiej działały tylko oryginalne akcesoria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mlody4

Witam, zakupiłem wczoraj oryginalny kabel Mhl to Hdmi adapter Im750 i po podłączeniu kabla hdmi pod adapter a następnie do telefonu nic się nie dzieje, dopiero gdy podłącze ładowarkę wszystko działa jak należy, czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Tak, to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!
    Zastanawiam się nad przejściówką HDMI do mojej Z2-ki 
    Co będzie lepsze ? Zwykła przejściówka (mic usb--->HDMI + mic usb na ładowanie) czy Pasywny MHL ?
    W Z2 jest MHL 3.0, rozumiem, że jaka przejściówka to nie ma znaczenia ? Za prędkość i jakość odpowiada sam telefon ?
    Dodatkowe pytanie: Jak mam stację magnetyczną to musiał bym podłączać ładowarkę do zwykłej przejściówki, czy dało by radę mic usb --->HDMI, a ładowanie ze stacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi