Skocz do zawartości
GoToBed

Konfiguracja konta google PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nastepujący problem. Z powodu braku wi fi chce pobrac aplikacje z Marketu przez komputerek a nastepnie wrzucic to przez usb do Galaxy Ace.

1.Istnieje taka możliwość?

2.Gdy probuje pobrac jakąc aplikacje wyskakuje mi taki komunikat :Brak telefonów z systemem Android powiązanych z tym kontem. Zaloguj się na inne konto. Jak naprawić ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie da się z marketu oficjalnego. Musisz szukać instalek na forum (na naszym są darmowe).

Błąd ci wyskakuje bo nie wykrywa telefonu, który jest powiązany z kontem. Jakbyś miał to po kliknięciu instaluj w przeglądarce na PC, gra/program zaczęła by się instalować na telefonie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Nie wiem czy masz taką opcje ale w HTC jest coś takiego że jak podepniesz tel do PC to z kompa może sobie ciągnąć neta. Przy opcjach wyboru podłaczeina powinieneś to mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

@up

To tylko na HTC z Sense ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz podac link do tych programow darmowych z tej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

A nie lepiej ci kupić jakiś używany router z wi-fi ? Koszt najtańszej używki to ok 50zł i masz wifi i masz pewność że app jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy... po kupnie wifi bedzie mi wszystko dzialalo jak ja mam w neostradzie w ofercie modem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy mozna miec jakies dodatkowe korzysci/funkcjonalnosci na google.pl na PC (albo na igoogle) w zwiazku z uzywaniem tego konta na androidzie - w sensie, czy mozna jakies dodatkowe zakladki do np ustawien/synchronizacji tam znalesc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Nie.

Będzie możliwość instalacji aplikacji z Marketu bezpośrednio z poziomu stron www przeglądanych na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x