Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kemi

Android 4.2.2 Multilingual for 6030X [DISCONTINUED]- Potrzebni Testerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Olewka

Cześć kemi! Pisze w sprawie Alcatela One touch Idola Mini. Na naszym podforum świecą pustki.. brak backupów, polskiej wersji systemowe. Nikt nie chce sie tam udzielać i udostępnić cokolwiek. Zwracam się do ciebie z prośbą o dodanie polskiej wersji językowej do naszego telefonu. Pomógłbyś nie tylko mi a całemu forum, bo jest kilka potrzebujących osób. Tutaj link do paczki: http://forum.android.com.pl/f1129/czysty-rom-alcatela-6102x-396955/ . Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzysz moją prośbę oraz przyczynisz się do dalszego rozwoju naszego podforum. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Olewka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

Na to że nikt nie wykonał polskiej kopii nic nie poradzę.

Macie nawet recovery a backupów brak.

Nie wiem jak tam na 4pda.ru , może mają jakieś backupy tylko czy z j.Polskim !?

Drugie nie spolszczam bo nie umiem (nigdy mnie to nie interesowało, nawet portów wykonanych prze zemnie nie spolszczałem). Musiałbyś pytać tych którzy spolszczali romy.

Trzecie ktoś mógłby próbować portować bo jak dobrze widzę to macie procek MT6572, na który jest multum custom romów. A to musi robić osoba z tym alcatelem.

ps. u nas pustki ale na 4pda jeśli dobrze widzę to pełno custom romów (pewnie nie jeden ma język polski) nie wiem jak z backupami ale pewnie też coś jest.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=497271

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można prosić o reupload tego ROMu? Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

@@Tutanchamon

Mega jakiś czas temu namieszała i prawie wszystkie linki przestały działać :ayfkm: , link nowy choć nie pamiętam czy to na pewno ten rom zlinkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi