Skocz do zawartości
viper80

Nie moge instalowac programów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam chyba drobny problem na moim desire, od jakiego czasu nie moge niczego zainstalowac. Jesli instaluje cos z karty to po nacisnieciu przycisku instaluj mam od razu komunikat "Aplikacja nie jest zainstalowana" a podczas instalacji z marketu "Instalacja na nosniku USB lub karcie SD jest niemożliwa" Wyglada jakby cos blokowało instalacje programow.

Edytowane przez viper80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaki rom?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2.2 stockowe froyo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hymmm a jak z wolną pamięcią u ciebie? Bo Pamietam że jak chciałem z marketu coś zainstalować i tylko w pamięć tel sie instalowało to taką samą sytuację miałem. Musiałem zwolnić miejsce. To jest troche dziwne w andku ze apka waży ok 3 mega a żeby ją zainstalować potrzebuje 12 mega wolnego (przykładowo mówie oczywiście). Oczywiście po zainstalowaniu bedzie dalej ważyła te ok 3 mega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zmieniłem karte na inna i aplikacje instalowały sie bez problemu, pozniej wrocilem do swojej karty i jest ok.

Edit.

Niestety problem dalej wystepuje, dzisiaj chciałem zaktualizowac kilka progamów z marketu i jest ten sam komunikat.

Edytowane przez viper80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem i nie mam pomyslu co zrobic...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może karta jest uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EnX

To może podepnę się pod temat.

Jestem nowym użytkownikiem androida i HTC Desire, i chciał bym instalować aplikacje na karcie pamięci, ale nie mam bladego pojęcia co i jak ustawić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Wszystko co ściągam z android market instaluje się na pamięci wewnętrznej telefonu.

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to zmienić? Dodam że mam andka 2.2 stock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FOS4
    Napisano (edytowane)

Choroba u mnie też od kilku dni występuje ten sam problem. Niektóre aplikacje instalują się bez problemu ale są takie przy których występuje ten właśnie błąd i komunikat "Instalacja na nosniku USB lub karcie SD jest niemożliwa". Dzieje się to również podczas aktualizacji programów. Odinstalowałem antywira + restart ale to niczego nie zmieniło. A jeszcze do tego padł mi zestaw słuchawkowy :/

EDIT

Właśnie zalazłem rozwiązanie :]

Zapraszam tu: http://forum.android.com.pl/f149/problem-z-aktualizacjae-aplikacji-z-android-market-62793/

w drugim poście jest napisane co trzeba zrobić (usunąć)

U mnie zadziałało !!!

Edytowane przez FOS4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Podepnę się pod temat, jeśli można. Jestem nowym użytkownikiem andka (htc desire, na cyanie 7). Mam problem z instalacją niektórych aplikacji z marketu (np. Opera, albo Palringo). Po kliknięciu na Zainstaluj z markecie, na chwilę wyskakuje mi powiadomienie o rozpoczęciu instalacji, po czym znika przed rozpoczęciem pobierania. Taką czynność można powtarzać w nieskończoność - nic jednak się nie dzieje. Co może być przyczyną takiego problemu?

EDIT:

Problem rozwiązany. Pomogła reinstalacja cyana przez recovery, z karty pamięci.

Edytowane przez baadamczyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi