Skocz do zawartości
FreakyGamerPL

Żałujesz zakupu swojego LG G PADA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy żałujesz zakupu swojego LG G PADA ? Jeśli tak to czy w jego miejsce wybrałbyś Nexusa 7 II ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żałuję. :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie nie żałuję.

Zdecydowałem się na niego po długich analizach (bo to jednak trochę kasy) i po paru miesiącach (przy czym tablet zawsze jest włączony - jak komórka) tablet chodzi jak marzenie.

Sam wahałem się między nim, a N7 i teraz nie żałuję mojej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mziel

Jak tylko zobaczyłem gpada w sklepie, wiedziałem, że będzie to mój następny tablet.

Bałem się nieco ze zwględu na osławiony niebieski pasek oraz gammę.

O ile gamma sporadycznie wkurza - np. ciemne/mocno zacienione miejsca w deer hunter mogą nie mieć szczegółów i wyglądać jak czarne plamy, o tyle niebieski pasek widzę, jak mi się przypomni, że taki problem występuję i celowo zerknę żeby sprawdzić czy jest. Przy normalnym korzystaniu ani go nie widzę ani nie szukam bo nie pamiętam. Nie przeszkadza w oglądaniu filmów, zdjęć czy graniu. Jeżeli chodzi o gammę, to dostępny jest kernel, który tą wadę niweluje w mocno zadowalającym stopniu. Słaba bateria? Poprzedni tablet - jeden model 10.1 z 3G, pochodzący od "polskiego" producenta - tam był problem z bateria... Codzienne ładowanie, czasami dwa razy dziennie. W lg problem zniknął więc dla mnie bateria jest genialna - ale wiadomo, wszystko jest relatywne.

Generalnie jestem bardzo zadowolony - dzisiaj pewnie kupiłbym ten sam model.

Jeżeli miałbym zastanawiać się nad czymś innym, to Samsung Pro 8.4 - lepszy procesor, rozdziałka itd. Ale i różnica w cenie lepsza - 300 zł. Zależy co dla kogo ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xgreg

Dla mnie jest idealny sprzet.Jedyną wadą jest słabe podświetlenie ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xadam4

za 999zł z flipcoverem, dokupując klawiaturę bt, mam praktycznie pełnoprawnego netbooka. tyle, że z ekranem fhd i większą mobilnością :) nie żałuje wcale, aczkolwiek mógłbym pomarudzić o lepszy aparat ale i ten tragedii nie robi ;)

a nexusv2 w moich oczach stracił po pierwszych dwóch dniach używania gpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Również nie żałuję, miałem kupować nexusa 7 bo miażdzył samsungi które też na początku pod uwage brałem jako nie obeznany w temacie laik. Jednak w miarę zgłębiania wiedzy wybór padł na nexusa wiadomo, ale jak zobaczylem na półce w saturnie lg pada jego wielkość ekranu wykonanie odrazu mnie zauroczył a jak porównałem specyfikacje z nexusem nie miałem już wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żałuję ani trochę. Za te cenę nie ma nic lepszego. Zastanawiałem się nad Samsungiem Galaxy Tab 3 8.0 ale wolałem dołożyć te 100-200zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również wahałem się pomiędzy G Padem, a N7, ale wziąłem LG i jestem zadowolony.

NIE ŻAŁUJĘ!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Wahałem pomiędzy N8 a LG. Wybrałem LG. Warty jest swojej ceny;) Nie żałuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi