Skocz do zawartości
FreakyGamerPL

Żałujesz zakupu swojego LG G PADA ?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z LG padem było tak:

Najpierw kupiłem GALAXY Tab'a 3 8.0. Po ok. 3 miesiącach kupiłem Nexus'a 7, którego 2 dni później wymieniłem na LG Pad'a, po czym sprzedałem w końcu Samsunga ;)

W Samsungu przeszkadzały mi: zbyt mała gęstość pikseli jak na tablet za tę cenę, przyciski dotykowe na obudowie wraz fizycznym oraz wcale nie taki mocny procesor jak na tablet (działał płynnie ale chodzi o sam fakt). W Nexusie 7 gumowany tył urządzenia był tak ślizgi, iż tablet wyślizgiwał mi się z rąk. Do tego czysty Android to jednak nie moja bajka, ponieważ brakowało mi wielu użytecznych funkcji znanych z interfejsu Samsunga czy LG, tak jak np, wiele okien/QSlide czy inne. Tablet LG kupiłem szczególnie dlatego iż, nakładka LG na Androida jest dla mnie najbardziej funkcjonalna. Przy tym tablet posiada bardzo dobry procesor, odpowiednią ilość RAMu, duże zagęszczenie pikseli. Przy W cenie tabletu (w Saturnie) - 999zł dostałem gratis oryginalny flip cover LG. I to chyba ogólnie tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konewa

Ja wiekszosc wybieralem pomiędzy nexusem 7 2013 a g padem 8.3, wybor padl na pada i nie zaluje. Tablet spisuje sie swietnie choc bateria mogla by byc lepsza bo calego dnia nie jest w stanie wytrzymac ale i tak jestem zadowolony. Jedyne do czego moge sie przycepic to mala ilosc polskich uzytkownikow przez co nasze forum nie jest rozbudowane a mimo dobrej znajomosci jezyka angielskiego jakos srednio lubie xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że nie żałuję zakupu LG G Pad 8.3 V500. W grudniu tego roku miną 2 lata jak używam LG-ka. Spełnia moje oczekiwania. Może to zabrzmi śmiesznie ale kupując ten tablet pozbyłem się PC-ta i przeszedłem na tzw. mobilny świat gier i internetu. Do tego mam teraz mniejsze rachunki za prąd. Co do samego tabletu to uważam że LG zrobił kawał dobrej roboty tylko szkoda że ostatnio nie wspierają swojego falgowego tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi