Skocz do zawartości
Emik Grzeszczuk

[ Ferguson s3 ] Masa błędów podczas wykonywania ROOT-a na tym tablecie. Jak sobie z tym poradzić ?

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś roku mam tablet ferguson s3 :PP

więc taka sytuacja ( niby sie kktualizuje ale sie nie aktualizuje-dalej- na początku wszystko co związane jest z google poprostu nie działało więc kazali zrobić ręczny update [ zrobiłem i jest ok ] ) :rolleyes: ale jak chciałem zrobić root na nim to żaden program nie działał :facepalm: ( one click root ani kingo root) tylko zadziałał jakiś chiński program :) po zrootowaniu była masa, masa aplikacji chińskich :mad: - oczywiście je pousuwałem , nastepnie aplikacje wymagające roota działały np root browser , gamekiller , czy fpsmeter ale gdy używałem root browser lub root uninstaller do usuwania systemowych aplikacji -po jakimś czasie tablet sie restartował wprowadzając aplikacje, które usunąłem :wtf: , mało tego gdy chciałem uruchomić aplikacje wymagające roota wyskakiwał komunikat, że [aplikacja superuser lub supersu] została zatrzymana :fuuu: . po dniu korzystania z roota kliknąłem na root checker i mi pokazało że nie mam roota a;( ,<--- i go nie mam . Jakieś pomysły ?

Ferguson s3

android 4.0.3 ICS

coś jeszcze podać to pisz ;]

Edytowane przez Raciborski
    Poprawiono nazwę tematu. Proszę następnym razem dokładniej sprecyzować zagadnienie w tytule tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi