Skocz do zawartości
marcindreszcz

Czy można podpiąć słuchawki przewodowe do telefonu za pomocą urządzenia z bluetooth?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można podpiąć słuchawki przewodowe do telefonu przez bluetooth,tzn czy istnięją urządzenia(przenosne) do których podepnę jacka ze słuchawek,a urządzenie połączy się z telefonem przy pomocy bluetooth?

Edytowane przez Hubal
    Kosmetyczna poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SONY SBH50. Z Sony dziala genialnie i polecam. Nie wiem jak z to jest z HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC produkuje słuchawki BH S600 z takim urządzeniem, które dodatkowo pozwala obsługiwać niektóre elementy telefonu. Pod ten model możesz też podpiąć inne słuchawki i będzie działało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za propozycję :),a ja znalazłem słuchawki Sony SBH20 czy będą działały z moim HTC One? Bo pisze że obsługują Bluetooth 3.0 a w One jest Bluetooth 4.0?

Edytowane przez marcindreszcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyox

Będą działały.

Ja osobiście posiadam te od HTC tj. BH S600, super sprawa. Umożliwiają podpięcie dowolnych słuchawek, na pilocie są 4 przyciski odpowiadające za:

- Włączenie/wyłączenie urządzenia i jego parowanie z telefonem;

- Vol +/przeskoczenie piosenki

- VOL - / cofnięcie piosenki

- play/pause (odebranie/zakończenie połączenia po jednym kliknięciu; po dwukrotnym wybranie ostatniego numeru; po przytrzymaniu włączenie wybierania głosowego)

- dodatkowo możliwość odebrania połączenia bez dotykania telefonu/pilota (o ile ma się mikrofon przy słuchawkach), przez powiedzenie krótkiego "YES" przy połączeniu przychodzącym.

Bateria trzyma ok. 6-8h przy słuchaniu muzyki, kiedy wyłączamy urządzenie to oczywiście czas ten się znacznie wydłuża.

Kupiłem je ok. 2-3 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem dzisiaj z gościem ze sklepu z telefonami,i powiedział mi ze wszystko spoko ,tylko przy słuchaniu muzyki przez słuchawki i moduł bluetooth będzie wyraźna różnica w jakości,więc przy okazji się spytam ,co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Miałem, mam nadal moduł JABRA STREET 2 i teraz używam SAMSUNG HS 3000. Różnica jest kolosalna! Jabra to jak taka tania chińszczyzna. HS 3000 gra bdb. Nie jestem melomanem więc nie mam jakoś wieka wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przegrzebałem w necie i zastanawiam się nad dwoma modułami pierwszy to:HTC BH S600 a drugi:Sony SBH20,czy ktoś mógłby mi doradzić który byłby lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem ostatecznie zestaw HTC BH S600 wczoraj przyszedł z nim kurier.I muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem,nie ma żadnego spadku na jakości dzwięku w porównaniu jakbym do telefonu podpiął jacka.Jeżeli o mnie chodzi to problem rozwiązany :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyox

Zgadzam się z kolegą wyżej, jak już pisałem mam go parę miesięcy i jestem bardzo bardzo zadowolony.

@marcindreszcz Sorry, że nie napisałem Ci, jak z jakością, ale ostatnio strasznie mało czasu mam na zaglądanie na forum :suchy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi