Skocz do zawartości
mrwa

APNdroid

Rekomendowane odpowiedzi

mrwa

-3005994915852667270

APNdroid PRO

APNdroid FREE

W kilku tematach widzialem ze dopytywaliscie sie czy jest program do zmiany APN w celu zablokownia dostepu do roznych sieci (3G/EDGE/GPRS). APNdroid zalatwi ten problem za was.

Program zablokuje dostep do internetu modyfikujac APN w nazwach i typach. Wazna informacja jest to iz po odinstalwaniu aplikacji trzeba samemu wprowadzac podstawowe ustawienia, bo inaczej internet nie bedzie dostepny.

PS. Sam nie testowalem.

Edytowane przez Smogg
    Zaktualizowano linki do Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Azzur

APNdroid zabrania dostęp do APNów wszelkiego typu (internet i MMS) także, warto czasem udostępnić połączenie internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, ze dobre miejsce wybrałem by się spytać :P

Witam, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Era G1 w Erze. Sporo czytałem o tym programie APNDroid, jednak w większości miejsc gdzie o nim piszą/piszecie używacie terminów mi nie zrozumiałych :P Dlatego chciałbym, aby ktoś mi wytłumaczył co robi ten program... On blokuje połączenia internetowe? A da go się "na chwile" potem wyłączyć? I czy trzeba będzie od nowa jakieś ustawienia wpisywać? Bo szczerze mówiąc, nie znam się na tym kompletnie, wiec jak by to mi usunęło ustawienia internetowe to koniec, bo nie naprawiłbym tego :P I tego się właśnie boje :P A przydałby mi się ten program.

(To mój pierwszy post, wiec nie bijcie za mocno :muqq: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x1989
    .. On blokuje połączenia internetowe?

blokuje APN'y poprzes dodanie koncowki apndroid co uniemozliwia polaczenia z iternetem 3g/grps/edge

A da go się "na chwile" potem wyłączyć?

tak wystarczy kliknac w ikonke

I czy trzeba będzie od nowa jakieś ustawienia wpisywać?

nie trzeba wystarczy kliknac na ikone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A APNy to są jakieś ustawienia/dane potrzebne do połączenia, tak?

Jakbym chciał usunąć program to kasuje on wszystkie prawdziwe "APNy"(jeżeli dobrze, ten skrót rozumiem)?

I czy wtedy nie stracę tej "gwarancji" jaka daje Era? (tzn. możliwość wgrania przez nich nowego softa, np. z j. polskim)

Dzięki za pomoc, x1989 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Ten program nic do gwarancji nie ma. Jak chcesz go usunac to uruchamiasz go, aby uaktywnic apn a nastepnie wywalasz go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Pisaliście, że po odinstalowaniu aplikacji (jeśli program był włączony i blokował net) trzeba wpisywać APNy - ale co jeśli mamy włączonego apndroida ( tym samym wyłączony internet) i wyłączy nam się telefon - czy w takiej sytuacji też trzeba będzie coś wpisywać - czy nasze ustawienia zostaną zachowane w programie i po prostu będzie wystarczyło jeszcze raz włączyć i wyłączyć? (trochę zagmatwałem ale chyba wiadomo o co chodzi)a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko
    Hej

Pisaliście, że po odinstalowaniu aplikacji (jeśli program był włączony i blokował net) trzeba wpisywać APNy - ale co jeśli mamy włączonego apndroida ( tym samym wyłączony internet) i wyłączy nam się telefon - czy w takiej sytuacji też trzeba będzie coś wpisywać - czy nasze ustawienia zostaną zachowane w programie i po prostu będzie wystarczyło jeszcze raz włączyć i wyłączyć? (trochę zagmatwałem ale chyba wiadomo o co chodzi)a:P

Nic nie trzeba będzie wpisywać.

Sam sposób działania, jest bardzo prosty.

Masz swoje APN'y w telefonie i on podmienia nazwę tylko ich. także jezeli przy odłączonym necie usuniesz program, to jedyne co będziesz musiał zrobić, to usunać z nazwy apn'u dopisek tego programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na próbę wyłączyłem net Apndroidem zaraz po kilkugodzinnym ładowaniu była godzina 21.10(czy jakoś tak) stan baterii 100 - od tego czasu w sumie na fonie nic nie robiłem - tylko budzik nastawiłem który to zadzwonił rano (w tle działały jeszcze Beter keyboard,missed cal, batery life i lock 2.0) rano ok 6 stan baterii 95% :D Wcześniej przy włączonym necie przez noc zostałoby pożartych co najmniej 10% - Czy aż tak dużo energi jest pobieranej przy odpalonym necie?

Godzina 7.30 net włączony od 6 z hakiem , przeczytane 2 maile i odpalona jedna stronka dosłownie przez kilka minut stan baterii 87% ...ech :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla osób, które nie chcą zaśmiecać telefonu mnóstwem aplikacji, polecam soft myHero 1.0.1, przytrzymując czerwoną słuchawkę, możemy wyłączyć łaczenie się z netem. APNandoid działa gorzej i czasami ma lekkie zawiechy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi