Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

richie2106

Oryginalny ROM do S6000-H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Probowalem i szukalem juz moim zdaniem wszedzie-bez rezultatu.Czy moglby ktos podac linka do oryginalnego softu producenta ( S6000-H ) ? Jest jeden link na XDA ale niestety juz nieaktualny. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że jest również custom ROM na to urządzenie, będzie trzeba przyjrzeć się bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest kilka custom i modow pod s6000 na tym forum,niestety ale ostatnio mam braki w czasie . Jak tylko znajdę chwile to coś przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest oprogramowanie do tabletu z funkcją dzwonienia dzisiaj coś się bliżej temu przyjże i postaram się wgrać bezpiecznie do urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Zainstalowalem ten ROM z mozliwoscia dzwonienia tzn.wersje "Beta1".Wg.niemieckiego forum powinno wszystko ladnie dzialac.Sam ROM-owszem dziala przez te pare dni jak go mam b.dobrze,ale niestety karta SIM nie jest rozpoznawana-obojetnie jaka wloze.Jest juz nowsza wersja ROM-u.Sprobuje wgrac i podziele sie wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś czytałem o problemie z sim, pamiętam tylko że potrzebna jest kopią nvram. Postaram się jutro znaleźć opis na tym ruskim forum

edit

translator Google :-)

Nie po raz pierwszy w osobistym komentarzem lub poprosić o wyjaśnienie w jednym wątku.

Ponieważ jest to bezpośrednio związane z tematem, postanowiłem zamieścić tutaj nową edycję. Miejmy nadzieję, że tym razem nie tak niejasne stało. IMEI na naszych urządzeniach leci podczas formatowania, a czasem, gdy miga FlashTool-oma. Aby zrozumieć naturę tego zjawiska, konieczne jest, aby zanurzyć się w głębi EMMC. Jest sekcja / dev / NVRAM. Zawiera numer IMEI, SN, adresów MAC interfejsów sieciowych, itd. Jeśli otworzysz rozrzut może być znalezione w 16 rzędzie - __ NODL_NVRAM 0xe00000. Starting line __ NODL_ sprawia fleshtul zignorować ten punkt. Dlaczego, pomimo tego, że czasami pociera - Nie wiem. To jest właśnie powód, dla zanik po IMEI miga, a jak wynika z powyższego, nie tylko IMEI. Oznacza to, że możemy usunąć sekcję, nie dając nic w zamian! Tak, / dev / nvram szyte w fabryce i wszystkich dalszych oficjalnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego i nie śmiał nawet pomyśleć, by go dotknąć. To nie zmieniły się część oprogramowania, pozostaje bez zmian. W rzadkich przypadkach, producent wprowadza zmiany w nim, i wersje oprogramowania dla centrów usług, w tym w tym i tej sekcji. pracy w systemie nadmiarowym IMEI są na ścieżce / data / NVRAM. Dokładniej / data / nvram / ​​md / NVRAM / NVD_IMEI /. Katalog / data / nvram stworzony po raz pierwszy urządzenie kopiując zawartość / dev / NVRAM. Ukazuje rekomendacja zapisać folder / data / nvram przywrócić niedźwiedzia w przyszłości. Jest to z pewnością prawda, jako zaproszenia do tworzenia kopii zapasowych w zasadzie. Kalibracja imeyami można przywrócić, ale ten katalog jest bezużyteczny, gdy naprawy / dev / nvram. Co należy zrobić, aby uniknąć problemów w przyszłości? Najpierw trzeba stworzyć urządzenie zrzutu pełnej pamięci. Polecam to zrobić zaraz po zakupie urządzenia, przed znalezieniem najlepszych w świecie oprogramowania. W zależności od metody wysypisku, między innymi pliki powinny być nvram.img plik. To img rozmiar 5242880. To jest obraz pożądanego tematu. Wszelkie nvram.tar i inne ext4 jest kopia / data / nvram i brak zainteresowania. Aby utworzyć obraz partycji tylko / dev / nvram można użyć polecenia: dd if = / dev / nvram of = / sdcard / nvram.img bs = 5242880 Ilość = 1 +5,24288 miliony jest rozmiar partycji dla urządzeń na platformach 6577-6589. W rezultacie droga będzie utworzony plik sdcard nvram.img. Przechowywać go w bezpiecznym miejscu. postrzępione Jak odzyskać partycji / dev / nvram? najprostszy sposób skopiować wcześniej zapisany plik w pamięci urządzenia, wprowadź następujące polecenie: dd if = / sdcard / nvram.img of = / dev / nvram wyniku sukces zespołu górniczego będzie służyć Line 10240 +0 records in 10240 0 rekordów z 5.242.880 bajtów przekazane w ..... Dla miga ten rozdział FleshTulom znaleźć w linii skatere __ NODL_NVRAM .... i usunąć __ NODL_, a następnie w oknie wybieramy nvram.img. To wybrać. Choć będzie on dostępny w programie, ale to nie FleshTul rozgrywki. Czasami fleshtul nie chce szyć ten rozdział osobno. W tym przypadku, należy pobrać firmware dla fleshtula łyżwiarz OPEN i zauważył, między innymi, i nvram.img Aby uszyć metody FleshTulom upgrate, co wymaga włączenia wszystkich elementów wymaganych jedynie w momencie partycji, wykonaj następujące czynności: Otwórz rozrzut w dowolnym edytorze tekstu. Poprzedzany sekcja ciąg, którzy chcą wyeliminować __ NODL_. Na przykład __ NODL_PRELOADER 0x0. Zapisać, otwarte i rozpraszają FleshTulom szyć tylko sekcje, które nie wypowiedziało się, może nie FleshTul je zobaczyć. Ten trik pozwala zarówno niejasne i otwórz rozproszenia zamkniętych punktów. W ten sposób można selektywnie szycia niezbędne sekcje, np. poprzez upgrate NVRAM. Jak przywrócić partycję, jeśli kopia zapasowa nie? Do tego trzeba użyć pliku od dawcy. Zapytaj kogoś w temacie swojej jednostce pożyczyć jego nvram.img. Jak się to spisane. Wadą jest to oczywiste, mamy zły numer IMEI, Mac i inne metody edycji nvram.img nieznany mi, ale są narzędzia oprogramowania do edycji partycji / dev / NVRAM (linki poniżej). Po udanej poprawki do sekcji, z zastrzeżeniem, że jego zespół w górę. SN Napisz Narzędzie ze sterownikami i instrukcją Maui META 3G ręcznych wideo na Maui META Skąd mam wiedzieć, czy nadpisane / dev / nvram? Poczuj sprawdzić nie tylko, czy kiedykolwiek "stracił "IMEI. To wystarczy rekaveri zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych, usuwając w ten sposób / danych. Jeżeli po pierwszym uruchomieniu ponownie IMEI nie oznacza wszystko, co jest napisane powyżej - dla ciebie .. Nie jest uzasadnione pytanie - dlaczego wszystkie Kama Sutra, kiedy można przywrócić IMEI na minutę za pomocą oprogramowania można, ale można "przywrócić" go na adres / dane / nvram, a "artykuł" o tym, jak przywrócić ważną część, która poza tym, że wiele darów i po zacierania, które oznaczone różne problemy. Ponadto, będzie latać ponownie na następnym migać. Zauważ, że nowa wersja narzędzi otrzymanych MTK Droid funkcji tworzenia kopii zapasowych / dev / nvram. Utrzymuje rozszerzenie. Bin przetestowane metody i pracy. I przywrócił trzy i cztery dzienną jednostki w trybie offline. Ostatnio mniej niż godzinę temu kymyz.

Program do zapisu i przywrócenia nvram

Edytowane przez michbag

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nic nie wgram od ruskich bo na Win8 mi stery nie chcą wchodzić niepodpisane, a nie chce mi się bawić w głębszą zmianę. Dopóki mi się tablet nie będzie resetować bądź nie będzie update do Androida nowszego niż ten jest myślę że na razie nie warto nic mieszać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

zrób tak :

http://forum.android.com.pl/f945/flashowanie-instalowanie-oficjalnego-stockowego-romu-za-pomocae-flashtoola-342784/#post3449456

To nie jest zmiana trwała, po ponownym uruchomieniu wraca to do pierwotnego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem podobny problem z tymi sterownikami.Rozwiazanie znalazlem na jakims forum:

-sciagnac sterowniki (niestety nie pamietam linka)

-przy ODLACZONYM od USB tablecie wlaczyc panel sterowania i manager urzadzen

-podlaczyc tablet-przez moment pokaze sie nierozpoznane urzadzenie-szybko podwojny klik i wskazac miejsce sterownika do instalacji.

U mnie dziala elegancko i nie mam zadnych problemow ze sterami do Lenovo.System:Windows 8.1

---------- Post dołączono o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Co do NVRAM to prawdopodobnie racja.Tez to czytalem,ale niestety po fakcie.Wgralem najnowszy CALL ROM i karta tez nie jest rozpoznawana.Jedynym wyjsciem wg.mnie byloby wgranie oryginalnego ROM-u i podanym u Ruskich Tool "wyciagnac" NVRAM a potem wgrac go do nowego CALL ROM.Moze sie jeszcze pobawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi