Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
richie2106

Oryginalny ROM do S6000-H

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazle na ruskich stronach linka do oryginalnych ROM-ow S6000 Прошивки IdeaTab S6000 - Форум Lenovo

Nie wiem jednak,czy rzeczywiscie zamieszczone tam ROM-y zawieraja TYLKO te wymienione tam jezyki ( языки: русский, английский, китайский, вьетнамский, индонезийский ).Moze ktos wie wiecej na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś tu zamieścić dokładną instrukcję + linki do plików jak zainstalować (przywrócić) od nowa system w S6000. Normalne recovery nie działa bo zbyt intensywnie bawiłem się rootem. Tablet funkcjonuje normalnie ale chciałbym go przywrócić do stanu fabrycznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając rózne fora ruskie jak i angielskie, KitKat prawdopodobnie w ogóle nie pojawi się na S6000, mimo iż został wydany na Yoga A3500L oraz co ciekawe 7" S5000 :mad: Znalazłem aczkolwiek oprogramowanie do S5000 KitKat i zastanawia mnie czy jest możliwość wgrania tego oprogramowania na S6000? (różnica to w sumie tylko ekran) Прошивки S5000 - Форум Lenovo bądź ewentualny port, wydaje mi się że trzeba by było zmienić konfigurację wyświetlacza? Pozostaje jeszcze opcja instalacji softu z Yoga Tablet 10 (Прошивки Yoga Tablet B8000 - Форум Lenovo) Ale też nie wiem czy byłaby taka możliwość (może uwalić się tablet w sumie)

Jak ktoś ma w jakiś sposób uszkodzony tablet, bądź miałby oddawać na gwarancję mógłby spróbować wgrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje orginalnego romu Lenowo s6000h 3g najlepjej jak sie da to tego  S6000_A422_101_022_131101_WW_SMS ( ze strony wyzej post 11# nie moge sciagnac)

jesli by sie komus udało to dzieki z gory 

ps. próbowalem wgrywac  romy S6000_A422_101_015_131101_WW_SMS   S6000_A422_101_016_131101_WW_SMS  S6000_A422_101_017_131101_WW_SMS

ale za kazdym razem instalacja abordet  mam wgranego cwm ale nie ma systemu :( i nie wiem co juz robic 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktos napisac poradnik dla lajka co jak wgrac aby uaktualnic soft w tablecie?

Nie znam jezyka rosyjskiego i jest to dla mnie trudne aby sie tam odnalesc na ich stronach.

Tłumacz google świruje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi