Skocz do zawartości
effenberg

Kilka pytań nowego użytkownika G2

Rekomendowane odpowiedzi

Deragon

Witajcie, dziś zakupiłem sobie właśnie G2 i jest z takim ROMem:

ebeba5ug.jpg

Czy to jest najnowsza wersja?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

@up tak z "oryginalnych" romów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, najnowsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

No i o to chodziło ;) Przydałby się temat gdzie ktoś obeznany aktualizowałby takie informacje w jednym poście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

@up jest w uśmieszek dotyczący tego Roma ale nie ma dopisane co prawda ze to ostatni jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy, coś sknociłam i nie umiem tego cofnąć. ;) Na ekranie blokady miałam zegarek, a teraz wyświetla się zawsze odtwarzacz muzyki, żeby zobaczyć zegarek muszę przesunąć ekran w prawo. Tego odtwarzacza nie da się usunąć tak jak pozostałych widgetów ani nie umiem ustawić żeby domyślnym ekranem blokady był ten z zegarkiem. ;/ Wiecie jak to nastawić? Nie chce zakładać dla takiej głupoty osobnego wątku na technicznym. >.<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zimnyz

szczypiesz ekran - pojawiają się wszystkie ekrany ,klikasz ustaw domyślny ekran główny -wybierasz ekran ,koniec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co jest nie tak, ale mnie szczypanie na ekranie blokady nie działa. Na pulpicie i owszem, ale na ekranie blokady nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo przytrzymaj palec na danym widgecie - dłużej niż na pulpicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Słuchajcie, krótkie pytanie, a w zasadzie dwa/trzy. W Philz recovery zrobiłem sobie backup ROMu - stocka. Znajduje się on w pamięć/clockworkmod/backup/

I czy mogę ten backup przekopiować na komputer i usunąć później z telefonu, tak abym w przyszłości miał możliwość przywrócenia go sobie? Chodzi mi po prostu o to, czy taka kopia z komputera ponownie wrzucona będzie czytana przez recovery i czy będzie ona działać.

Chcę to zrobić, bo ta kopia waży jakieś ~3,5GB! A wolnego mi zostało 2,9GB..

A drugie pytanie, teraz mam ROM G3 od Sevena, jeśli będę chciał powrócić do tej kopii, to muszę najpierw wgrać stocka 4.4.2 (i jeśli tak to czym wgrywać?) i dopiero potem przywrócić tego backupa? Czy prosto z customa przywracać (uprzednio robiąc wipe oczywiście)?

I trzecie pytanie, w recovery (Philz) czasami pomiędzy przełączeniami pojawia się Wam taki ekran jakbyście mieli uszkodzony ekran? Zastanawiam się czy to jest normalne, niby wszystko działa, ale za pierwszym razem trochu się wystraszyłem o.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi