Skocz do zawartości
effenberg

Kilka pytań nowego użytkownika G2

Rekomendowane odpowiedzi

seba112

@@pao7795

3845#*802#  w dialerze, gdy ukryte menu się pojawi, wchodzisz do Settings i klikasz Update Touch Firmware, przez 5 sekund ekran nie będzie reagował, jak zacznie to wyjdź i sprawdź czy działa ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, dzięki wielkie!!

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy G2 obsługuje manualną zmianę częstotliwości? Chciałbym sprawdzić działanie PlayOnline. Niestety na CM13 nie ma(?) ukrytego menu albo nie wiem, jak do niego wejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam do Was pytanie czy jeżeli mam założone konto na snapchacie ( stockowy kitkat 4.4.2 ) to dostanę blokadę za to że dziś go zrootowałem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy G2 obsługuje manualną zmianę częstotliwości? Chciałbym sprawdzić działanie PlayOnline. Niestety na CM13 nie ma(?) ukrytego menu albo nie wiem, jak do niego wejść.

Na stocku LP jest możliwość wybrania konkretnej częstotliwości w Hidden Menu (3845#*802#) w zakładce WCDMA Only (częstotliwości GSM/3G) lub LTE Only.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartzPL

Witam , mam do Was pytanie czy jeżeli mam założone konto na snapchacie ( stockowy kitkat 4.4.2 ) to dostanę blokadę za to że dziś go zrootowałem ?

U mnie nie działał wtedy gdy miałem xposed(nie dało się zalogować) a sam root nie przeszkadzał na 5.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dostaniesz. Snapchat ostatnio załączył wykrywanie roota i xposed. Jedynie ta opcja działa jeśli użytkownik przed zalogowaniem się na swoje konto będzie miał włączonego roota i xposed. Nie wiem jak będzie jeśli zaktualizujesz aplikacje. Jeśli wyskoczy Ci błąd podczas logowania to wyłącz roota zresetuj telefon i zaloguj się ponownie a następnie włącz roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak szybko ładuje się Wam bateria z użyciem fabrycznej ładowarki i kabla?

Wysłane z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nattowe

Powinna się ładować na oryginalnej ładowarce około 90 minut, czasem troszkę krócej.

Bateria w G2 ładuje się jeszcze ponad godzinę niskim prądem po osiągnięciu 100%.

Jeśli ją tak naładujesz np przez noc będzie mocniejsza niż kiedy odłączysz od razu na 100%, tak przykładowo ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić LG G2 ponieważ sprzedaje swojego P8 z powodu braku kasy. Czy g2 to nadal dobry wybór? czy telefon chodzi w miare płynnie i nie zacina się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi