Skocz do zawartości
effenberg

Kilka pytań nowego użytkownika G2

Rekomendowane odpowiedzi

pobutek

Podepne się pod.temat bo od.kilku dni jestem nowym posiadaczem g2. Czy jak wygram cwm inny rom z rotuje itd czy bedzie nabity jakiś licznik lub jakiś tam knox jak w samsungu? Bo rozumiem że wgranie czystego.softa usuwa roota itd Miałem nexusa4 i tam cały czas cm. Fakt ze.oprawa graficzna mi.się bardzo.tu podoba Ale już mnie ciągnie do testowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku
    Napisano (edytowane)

@up

Jak wgrasz oryginalne oprogramowanie to root, custom recovery i licznik Ci się skasują.

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jesli sie cos zatnie w trakcie uzytkowania czy jest opcja zrestartowania telefonu ?? bo o ile mi wiadomo to niema dostepu do bateri .Wczesniej jak miałem problem to wyjmowałem i wkładalem baterie a jak jest w lg g2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo trzymać Power ok. 10 sek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Trzymanie Power przez 10s powoduje shutdown telefonu, czyli natychmiastowe wyłączenie podobnie jak w komputerze. Potem musisz jeszcze raz wcisnąć power aby uruchomić telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam od zeszłej środy. W sobotę wieczorem przez OTA zaktualizowałrm do KK. Na 4.4.2 jest WSZYSTKO OK!. Dzisiaj w efekcie wygaszenia ekranu zauważyłem, że niezależnie czy robię wyciemnienie, czarą dziurę czy też retro TV telefon się wyciemnia( tak jak w tej 1 opcji). Czy coś przypadkowo w ustawieniach zaznaczyłem? Mam takie podejrzenie i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

A co zrobić aby pisać np. smsa mówiąc? . Nigdzie nie.widzę w klawiaturze przyciska mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam stockowej klawiatury ale z tego co pamiętam to musisz przytrzymać przycisk ustawień (ikona trybu) i będzie mógł przypisać klawisz wpisywania głosowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thorax

Nie wiem gdzie by spytać. Jak mają się wszystkie te cudowne Lauchery do baterii? Chce w miarę maksymalizować czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi