Skocz do zawartości
effenberg

Kilka pytań nowego użytkownika G2

Rekomendowane odpowiedzi

maxver

Im wiecej widgetów na pulpitach tym wiecej baterii może wziąć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy jest gdzieś możliwość(bez roota) zmienienia aby 3 ikona panelu (po ktorej wyswietlaja sie opcje) wyswietlala ostatnio uzywane aplikacje(czyli to co wyswietla ikona Home po dluzszym przytrzymaniu). Wiem że w nexus 4 była taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    czy jest gdzieś możliwość(bez roota) zmienienia aby 3 ikona panelu (po ktorej wyswietlaja sie opcje) wyswietlala ostatnio uzywane aplikacje(czyli to co wyswietla ikona Home po dluzszym przytrzymaniu). Wiem że w nexus 4 była taka możliwość

Masz namyśli przyciski nawigacji? Potrzebujesz root + xposed i odpowiedni moduł bądź custom rom (wtedy root nie bedzie potrzebny :rolleyes: ). W stockowym sofcie nexusa 4 nie było takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

@probena

Wejdz w ustawienia, wyświetlacz, przednie przyciski dotykowe i tam powinna być opcja do kombinacji tych przycisków. Ja jestem na custom romie ale na stocku KK chyba też jest ta opcja.

LG G2 + SwiftKey + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak wejsc w tryb recovery w tym kretynskim telefonie na tym forum tez nikt nie umi opisac co i jak

---------- Post dołączono o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Dodam ze jakas //ciach// wyslala mi telefon z dodatkowym oinem i nie moge teraz nic zrobic...a nie odbiera jakis pomysl? Prosze sorki za emocje ale kurde

Edytowane przez Szynku
    Nie obrażamy nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Jak wejsc w tryb recovery w tym kretynskim telefonie na tym forum tez nikt nie umi opisac co i jak

Tak samo jak w każdym innym.

Jak nie chce Ci się bawić w kombinacje to ściągnij https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot&hl=pl i już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączasz telefon. Wciskasz power + vol down i trzymasz. Pojawia się logo LG - puszczasz oba przyciski, naciskasz ponownie i trzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czemi mimo iz mam wylaczone dane przychodza mi co pare godzin smsy ze nie mam nic na koncie?

I potrzebna do czegos nalepka z imei na tyle tel?czy ja wywalic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi