Skocz do zawartości
j_olkowski

tutorial myPhone CUBE CMW + Custom ROM + ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, może informacja, że telefon działał raptem parę godzin, dam im kopa do szybszej naprawy;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

maxyman, normalnie, darmową masz naprawę z gwarancji play ? Bo tam od innych widziałem, że bulili po ~350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L1gn3R, podpisywałem papier, że koszt naprawy nie może przekroczyć 0 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

Ale to brałeś jakoś przed umową, czy ogólnie jak oddawałeś na gware ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L1gn3R, nie rozumiem co masz na myśli. Ze względu na awarię systemów w Play telefon wydali mi w sobotę. W poniedziałek podpisałem umowę, a we wtorek oddałem na gwarancję i dostałem taki kwit, że aparat został przyjęty na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maxyman42, daj znać co wyniknie z tej sytuacji, aktualnie też mam ten problem co wszyscy z tym dotykiem i próbuje jakoś ten problem ogarnąć na china-devices :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oldzia

Mam problem z wgraniem recovery. Instrukcja jest jak najbardziej zrozumiała, natomiast po wgraniu recovery przez SPFT nadal mam Android system recovery <3e> Cube_Play_v1.0.8.

Próbowałam wgrywać recovery drugi raz, ale niestety nic to nie zmienia.

Sugerowałam się tym tutorialem:

http://forum.android.com.pl/f1469/wgrywanie-root-dla-myphone-cube-439016/

Według niego, po wgraniu recovery przez SPFT powinnam mieć już to nieoficjalne.

Edytowane przez oldzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może ... uruchamiasz SP Flash Tool z prawami administratora? ( nie wiem czy są wymagane )

otwórz sobie menadżer urządzeń i patrz czy po podłączeniu telefonu wyłączonego nie pokazuje się on w dziale Porty (Com i Lpt). powinno mrygnąć na chwilkę i zniknąć, jeżeli masz gdzie indziej ( mi się tak zdarzyło ze starym red rice z procesorem tej rodziny, pokazywało go jako kartę sieci wifi [wut] ) to musisz odinstalować i jeszcze raz instalować sterowniki.

A i jeszcze jedno, masz włączone debugowanie w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Robiłem już raz z tego poradnika roota, wszystko poszło dobrze, kupiłem Cuba w czerwcu. Mój kolega kupił miesiąc temu, narzekał na mało miejsca na dysku, poprosił mnie żebym mu wgrał custom roma. Zrobiłem wszystko dokładnie jak sobie i od razu po wgraniu recovery przestał działać dotyk. Próbowałem wszystkiego. Nic nie działa. Wiecie jak to naprawić ? Na ten moment oddanie do naprawy nie wchodzi w grę.. Kurcze żeby to był mój telefon.. Ehh tak to jest jak się komuś robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Jest podklejony temat. http://forum.android.com.pl/f1468/nie-dziaa-a-dotyk-dla-wszystkich-nowych-ua-ytkownika-w-uniknij-awarii-489238/ Polecam przeczytać zanim się za to weźmie. Dotyk pada w nowszych telefonach. W telefonach z września/października wszystko gra. A i na ten moment nic nie wiadomo na ten temat, jedyne wyjście do oddanie do serwisu myphone. Z tego co czytałem to trwa to około miesiąca, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi