Skocz do zawartości
j_olkowski

tutorial myPhone CUBE CMW + Custom ROM + ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Również proszę o reupload clockwordmod.zip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na prawdę problem. Wgrany root lecz SSU nie instaluje binarów. Próbuje przez ROM manager wgrać pac-man od Michalosa i wchodze do CWM cube_pl_16Gb_V1.1.5

TWRP wersja na CUBE próbowałem wgrać ale nie idzie/nie wiem jak. Mam tą od szymela (16MB) Ale jak to wgrać?. Po all wipe próbuje instalować a wyskakuje aborted. Czy nie działa CWM wgrane przez ROM Manager czy to stockowe recovery? Z listy wybrałem wersje 3.x.x ale może to nic nie daje gdyż mam problem z SuperSU (nie pobiera binarów). ClockworkMod w wersji 5.x.x.x.

Przez ADB wrzucałem plik romu i nic. Co powinno być by to działało? Po wipe mam tak jakby reset fabryczny ale kingroot jest.

Słuchawka czasem w menadżerze widnieje jako HTC Dream. A czesem - Tinno S9091 Android ADB Interface

Same problemy. Przy wymianie dotyku już miałem bo nie ten mi przesłali a teraz niby ok a mi odpada prawie. Jaki fail >.<

Proszę o wskazanie drogi. Zdążyłem przeczytać większość nt metod ale nic nie idzie

EDIT: Może to być stąd że na W7 usługa moduł wyliczania urządzenia przenośnego nie odpala się bo ścieżka nie jest dostępna

Edytowane przez Michał Migoku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi