Skocz do zawartości
Kristyan

Informacje Ogólne Xiaomi Redmi Note

Rekomendowane odpowiedzi

Kristyan

W tym wątku możecie prowadzić dyskusję na temat Xiaomi Redmi-Note ;)

Edytowane przez bergmen
    Poprawa nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej posiada ktoś ten telefon? Jak z działaniem telefonu, gry, aparat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja posiadam.Aparat super troszke gorzej filmy kreci.Telefon sprawuje sie swietnie.Polecam.

Pytac jak cos potrzebujecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem w posiadaniu Redmi NOTE :) Telefon działa płynnie i bezproblemowo. Odpalałem na nim : Real Racing 3, Dead Trigger 2, Assassin Creed Pirates i wszystko działa bez żadnych opóźnień ("lagów"), telefon również nie grzeje się przesadnie. Ekran w NOTE ma lepsze odwzorowanie czerni niż ten z RedRice. Do wielkości trzeba się przyzwyczaić, 5.5 cala to już spory kawałek ekranu ;) Obsługa jedną ręką jest możliwa, ale do najwygodniejszych nie należy. Kto decyduje się na tak duży telefon na pewno zdaje sobie z tego sprawę.Odczuwa się Wynik antutu benchmark na romie multilanguage od chińczyków to 27164 co ustawia go pomiędzy HTC One a Galaxy S4, ale to tylko benchmark.

Miłym dodatkiem jest dioda powiadomień, dioda doświetlająca oraz podświetlane przyciski dotykowe. Tego ostatniego brakowało w RedRice. Z tego co wiem niedługo powinna pojawić się obszerna recenzja tego phabletu na android.com.pl .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz powiedzieć coś na temat baterii? Wiem że zależy od tego jak się korzysta ale mniej więcej? Niby większa niż w RedRice ale i ekran większy. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jak z baterią, ma 3200mha więc dużo moim zdaniem. Czy telefon ma popularność tzn: root, różne romy będą powstawać? I czy ta grafika mali 450 mp4 (chyba posiada 4 rdzeniowy układ?) jest odpowiednia? (chodzi mi o ot, żeby z grami nie było problemu typu gta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z niego dość intensywnie : ciągłe połączenie z wifi, gry, przeglądanie internetu, facebook, smsy i połączenia (również online). Przy takim użytkowaniu wytrzymuje około doby. Musiałbym zrobić dokładniejsze testy. Mam powerbank więc nie martwię się zbytnio o poziom baterii, ale tak czy inaczej nie ma tragedii.

---------- Post dołączono o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Instrukcję jak uzyskać root oraz rom z pełnym spolszczeniem można znaleźć na ###### . Inne custom romy są na stronie needrom.com. Sam korzystam ze stocka od chińczyków (root w standardzie), ale przesiadam się na MIUI Polska ;) Mogę zaraz sprawdzić jak GTA się sprawuje. Chodzi o GTA San Andreas ?

Edytowane przez marcino1104

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, tak San Andreas, będę wdzięczny :D

Czytałem o tym telefonie na miui forum i krytykowali strasznie, że to na mediateku tego miui nie da używać, nie ma recovery i takie narzekanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm to ciekawe bo poprzedni model RedRice również był na MediaTech'u. Tak jak 90% chińskich telefonów. Wrażenia z grania w GTA zamieszczę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jedno pytanie bo nie mogę się zdecydować:facepalm:

jak wygląda podział pamięci w tym telefonie?

bo na RedRice 1S nie ma tego problemu bo inny CPU, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi