Skocz do zawartości
Kristyan

Informacje Ogólne Xiaomi Redmi Note

Rekomendowane odpowiedzi

Podział pamięci w sensie ile dostępne dla użytkownika jest z podanych 8GB? Przepraszam za brak testu GTA..Ale zrobię na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podział na internar memory, sdcard. Bo taki podział z tego co się orientuje (a mogę mieć błędne informacje) zawsze występuje przy procesorach mediatek. Dobrze kojarzę?

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, nie wiem czy kupować ten telefon, bo jeszcze mam na oku note 2, a aero2 kusi, bo sprawdzałem jak to działa, u mnie (na telefonie taty) i fajnie, cały zasięg (0.5 / 0.29).

już pojawiają się romy, więc powinno być lepsze wsparcie ROMs | Redmi Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA SA na ustawieniach takich jak na screenie(scr1, scr2) działa bez zająknięcia ;)

Podział pamięci wygląda tak - Pamięć (polskie znaki wyglądają tak bo to chiński rom :] ). Po podłączeniu do komputera pamięć dysku widnieje jako 5,86 GB.

Co do romów to ja czekam aż Xiaomi wypuści aktualizację do 4.4 :zakrecony:, już są telefony z Mediatech i 4.4 więc myślę, że to kwestia czasu.

Co do Aero2 to posiadam nawet od nich kartę, ale nie używam od czasu kiedy wprowadzili kody captcha których nie sposób było odczytać :suchy:. Może już się to zmieniło, minęło sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z aktualizacją do 4.4? Podobno ma być.

Czy ten xiaomi będzie lepszy od galaxy note 2?

W sume ma niby lepszy układ graficzny mali450mp4...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie wiadomo na temat 4.4, chodzą jedynie plotki .. Co do Note 2 a Xiaomi NOTE to za tym drugim przemawia dualsim, za pierwszym zaś lepsze wsparcie pod względem modyfikacji oprogramowania. Mi osobiście Note 2 nie podoba się wizualnie. Wydajnościowo myślę, że stoją na podobnym poziomie - Exynos Samsunga ma wydajniejsze rdzenie od Mediatecha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem jeszcze nad coolpad f1 albo g4s - ma dobra baterie, maly ekran, ale fajnie nagrywa filmy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem w ręku tych wymienionych przez Ciebie. Ja zakupiłem Redmi NOTE, bo wcześniej posiadałem Hongmi i dzięki niemu marka Xiaomi dobrze mi się kojarzy ;) O f1 i g4s możesz poczytać na wiadomym forum (widziałem tam Twoje posty :oczy:) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz coś na temat root'a w tym telefonie? Jest zrootowany fabrycznie, czy trzeba ustanawiać?

Napisane z Gsmart Sierra S1 za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój miał juz root w standardzie, ale ROM jest multilanguage od chińczyków. Ale problemu z 'ustanowieniem' nie powinno być problemów . Nie jestem pewien czy w telefonach Xiaomi roota nie ma w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi