Skocz do zawartości
bulletproof973

Matura 2011 !!! - przecieki?

Rekomendowane odpowiedzi

Fakty czy fikcja? jest sens zwracać na to uwagę? Wg nich polski podstawowy - bedzie Dżuma albo inny świat. Jak dla mnie super bo wesela i pana tadeusza nie przeczytałem. Ma ktoś jakieś info na ten temat? ktoś coś czytał, słyszał? Co chcielibyście żeby sie pojawiło na maturze?

Ja zdaje:

Polski (roz)

Ang (roz)

Wos (roz)

Mat (pod) - i ten przedmiot nie daje mi spać.

znalazłem cos takiego:

http://news.top-office.pl/index.php/matura-2011-przecieki-matematyka-przeciek-z-matematyki-2011/

http://matura2011.net/

http://www.ask.earthstudio.pl/index.php/2011/04/17/matura-2011-przeciek-przecieki-z-matury-2011-zobacz-koniecznie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierz takim przeciekom, one się jak już pojawią w nocy przed maturą, i to tylko dla nie licznych ;)

A zresztą tym lepiej dla ciebie jeśli tych przecieków by nie było ponieważ, potem mogą kazać powtarzać maturę ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Brednie.

4 lata temu wszyscy podniecali się, że będzie Wesele Wyspiańskiego bo było rocznica urodzin autora. A na maturze była Granica, Przedwiośnie i Dziady :E

A tego typu strony > Cóż, frajerów na świecie nie brakuje, którzy uwierzą i jeszcze zapłacą za tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak mnie rozwalił komentarz na jednej z tekich właśnie "najbardziej wiarygodnych stron"

cytuje

"Wygląda to tak: kolega mojego znajomego ma ojca, który pracuje w drukarni, w której OKE drukuje testy maturalne! Wyniósł zdjęcia kilku arkuszy!!!Nie chcę byś sępem i powiem co będzie na tegorocznej maturze! Tylko słuchajcie, z wiadomych powodów to nie może wypłynąć dalej- nie rozsyłajcie linka do tej strony niewiadomo gdzie, bo może być wtopa. Ewentualnie tylko do najbardziej zaufanych znajomych, czyli przez GG, albo mejlem - wszystkie tematy maturalne, klucze i odpowiedzi do testów w koncu niezbyt często pojawiają się w internecie."

a teraz perełka !!!

jedno z rzekomych pytań z polskiego :D UWAGA!!

Synteza sztuk

"Ona naje*ana tańczyła na stole, a my napie**oleni, o żesz ku*wa ja pie**olę" - na podstawie cytatu rozwiń myśl: "Polacy nie gęsi, iż swój język mają"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe no dokładnie, zauważcie, że na takich stronach ostro umieszczane są reklamy - wejdzie na nie stado podjaranych jeleni, a właścicielowi stronki kasa leci :). Jeżeli pojawi się nawet jakimś cudem taki wyciek, to na pewno w zamkniętym środowisku pewnych osób - tak, by szansa wpadki była możliwie jak najmniejsza.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co roku sa podobne przecieki :D :D Niektore strony niezle zarabiaja na oszukiwaniu maturzystow.

I zawsze tekst z tym ze ojciec pracuje w drukarni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to powodzenia wszystkim !!!!

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edit99

Ja również życzę powodzenia i nie przejmujcie się! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka

Powodzenia życzę! Mnie to za rok czeka :| Wydaje się, że z polskiego i języka obcego nie byłoby tak źle, gorzej poszłoby z matmą. Powinno być tak jak było - nie obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i była Granica na polskim :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x