Skocz do zawartości
bulletproof973

Matura 2011 !!! - przecieki?

Rekomendowane odpowiedzi

tayjkt
    Drugi - ustny ... (mam nadzieje ,że sam sobie dopowiesz )

badziewie zakuć na pamięć kilka prostych pytań i poszło. Nawet nie wiem czy gdziekolwiek to się zalicza jeszcze nie widziałem kierunku gdzie ma znaczenie ustna

Nie chce mówić ,że matma jest bezużyteczna , ale patrząc na pryzmat j.polskiego a matematyki . To drugie wypada jakoś mniej użyteczne w normalnym codziennym życiu szarego Kowalskiego .

No tak przecież codziennie interpretuję wiersze i myślę co autor wypowiedzi miał na myśli używając cudzysłowów w 4 akapicie i jakie ma znaczenie 5 akapit. To jest takie oczywiste, a ja o tym nie pomyślałem.

Matura jest dla ludzi którzy idą na studia, nie jest obowiązkowa i nie każdy musi ją zdać szary Kowalski może żyć bez niej.

@Paraside mam nadzieje, że wiesz o organizowanym spotkaniu w Białym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm nie nie wiem :) ale fajnie wiedzieć .

Wracając do przeciętnego Kowalskiego , maturę zdać musi jeżeli chce coś osiągnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta matura dzisiaj z angielskiego to było jakieś nieporozumienie XD nie wiem czy oni to pomylili z arkuszami gimnazjalnymi czy jak? Była tak banalna jak nic, bez przygotowania, bez nauki ktoś spokojnie przychodzi i zdaje ją na 70-80 % . Jak dla kogoś była naprawdę trudna to ja nie wiem co on robi w szkole średniej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt
    Hmm nie nie wiem :) ale fajnie wiedzieć .

Wracając do przeciętnego Kowalskiego , maturę zdać musi jeżeli chce coś osiągnąć

Nie prawda matura jest tylko potrzebna na studia na nic więcej bez matury ludzie żyją i to nie najgorzej wystarczy mieć chęć i pomysł. Więc taki szary Kowalski nie potrzebuje matury może zapierniczać bez niej. Ale jesli szary Kowalski chce isć na studia to już nie jest szarym czy tam przeciętnym Kowalskim. Wychodzi wyżej więc musi posiadać większą wiedzę dlatego zdaje maturę i powinien ją zdać z matematyki jak i z języka polskiego, a w dzisiejszych czasach musi znać przynajmniej jeden język obcy. Więc te matury powinny być obowiązkowe i swiadczą o tym, że dany kandydat posiada pewne podstawy dzięki którym może dostać się na studia. Jesli natomiast mysli o lepszych kierunkach czy szkołach zdaje maturę z przedmiotów dodatkowych pokazując, że jest cos wart i powinien dostać się na studia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e1mo

Matura maturą, ale podstawy z matematyki powinno się mieć ;) .

Poza tym ciekawe ile osób zna prawidłową odpowiedź na skądinąd proste i kultowe już pytanie: ile to jest 2+2*2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu nie ma co się śmiać bo do tej pory ludzie odpowiadają 8 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tu nie ma co się śmiać bo do tej pory ludzie odpowiadają 8

A ile Ty byś chciał...?

Podstawa z matematyki raczej łatwizna - z rozszerzeniem pojechali ostro po bandzie... Mocno przesadzony poziom trudności. Pół godziny po rozpoczęciu z sali zaczęli wychodzić ludzie. I wcale się nie dziwie :P Trzy godziny później na korytarzu tylko ryk i wyzwiska :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dumbler :facepalm1: powiedz że ja Cię źle zrozumiałem i nie myślisz że tam wyjdzie 8......................

2+2*2=6

mnożenie się zawsze wykonuje przed dodawaniem/odejmowaniem....

i tu się utwierdzam w przekonaniu że matma chociaż w totalnej podstawie obowiązkowa musi być!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ile Ty byś chciał...?

Odnoszę dziwne wrażenie ze to nie była ironia tylko ty naprawdę myślisz ze to jest 8 xd

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x