Skocz do zawartości
bulletproof973

Matura 2011 !!! - przecieki?

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie na to : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=PeOzB1GhTxQ]YouTube - Oszustwo na Maturze 2011 22sekunda[/ame] tutaj w 22 sekundzie widac jak w jednej szkole oszukiwali używając kalkulatorow naukowych które są zakazane przez regulamin.. powinni im uniewaznic ale znajac zycie cke się nie ruszy jeśli się do nich nie napisze grupowo:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt
    zobaczcie na to : YouTube - Oszustwo na Maturze 2011 22sekunda tutaj w 22 sekundzie widac jak w jednej szkole oszukiwali używając kalkulatorow naukowych które są zakazane przez regulamin.. powinni im uniewaznic ale znajac zycie cke się nie ruszy jeśli się do nich nie napisze grupowo:mad:

ja miałem jeszcze w swoim nawiasy i obliczanie podatków ale nie przydały się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i po co się chwalisz tym ze byles nie uczciwy na maturze ? to tylko swiadczy o tym jak wysoka jest niewiedza poniektorych maturzystów.. żenujące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj tam, najważniejsze to sobie umieć poradzić ;] ja tam w telefonie noszę na każdy sprawdzian pół podręcznika i jakoś krzywda się nie dzieje ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojjj Fufus bo jeszcze bana wyłapiesz od nauczycielki i się skonczy :D jak ja chodziłęm do szkoły to telewizorów nie było jeszcze.. mielismy radio ze sciągami.. oj te dobre stare czasy.. ach ta dzisiejsza młodzież :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zobaczcie na to : YouTube - Oszustwo na Maturze 2011 22sekunda tutaj w 22 sekundzie widac jak w jednej szkole oszukiwali używając kalkulatorow naukowych które są zakazane przez regulamin.. powinni im uniewaznic ale znajac zycie cke się nie ruszy jeśli się do nich nie napisze grupowo:mad:

Jak potrafią takim kalkulatorem wykazać, że PQ jest równoległe do MN to chwała im - jeszcze powinni Nobla dostać :P

Czy duże oszustwo? Tablice trygonometryczne i tak są w kartach. Nie wiem do czego jeszcze przydałby mi się taki kalkulator... może do zapisania wyniku bez metodyki :P

Biologia r. mnie zmasakrowała... Mimo, że była stosunkowo łatwa i nawet bez nauki byle humanista napisałby ją na te 40%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas kalkulatory były zbierany na 3 tyg przed maturami i sprawdzane, przy wejsciu na mature oddawali nam już na sali. Więc nie było mowy o wniesieniu takich kalkulatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt

Jak nie umiesz to Ci żaden kalkulator nie pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Z czystej ciekawości. Kiedy jest historia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x