Skocz do zawartości
Dratek

HBO Go

Rekomendowane odpowiedzi

Dratek
    Napisano (edytowane)

PGiTvsBf5BJf2M9ZMAvtBGf8RC69dDCPY0ATHoh969DZr8TFmKAeyQVtl_OIYe94VQ=w300-rw

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w Android Market pojawiła się aplikacja HBO Go.

Niestety jak wchodzę w market na swojej X10 to aplikacji telefon nie widzi :mur:

Wchodząc w android market na kompie z przeglądarki aplikacja widnieje, ale nie dla mojego telefonu ani operatora.

Być może wkrótce będzie ogólno dostępna dla wszystkich. :PP

Piszcie jak jest u was.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.hbo.hbogo&hl=pl

Edytowane przez pan_żabka
    Dodanie linka do Google Play oraz obrazka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watpie ona dosr jest dla verizona albo at&t ktoras z nich ma kontrakt z hbo.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mac_z

Witajcie,

czy ktoś wie jak sobie poradzić z aplikacją HBO GO POLSKA? pobrałem jakiś czas temu, wszystko działało co mogło działaś, przejrzałem ofertę, skusiłem się i kupiłem abonament. Teraz po aktywacji okazuje się, że próbując uruchomić dowolny film (tablet Asus Transformer), aplikacja wywala się "błąd wewnętrzny". W Android Markecie jest sporo opinii, że aplikacja wywala się, ale są i takie, że wszystko jest ok,a tym którym nie idzie, to pewnie jacyś lamerzy. Może ktoś z was poradził sobie z tym, może konfliktuje się z jakaś inną aplikacją, która też chce zarządzać odtwarzaniem wideo... Są też opinie, że wszystko zawaliło się po aktualizacji z 26 grudnia, a wcześniejsza wersja działała bez problemu, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć poprzedniej wersji. Na PC odtwarzacz działa bez zarzutu, ale ja chciałem na tablecie, na PC bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj napisać do developera? Pewnie coś zwalili w aktualizacji i na niektórych urządzeniach sprawia problemy. W legalny sposób nie jesteś w stanie wrócić do poprzedniej wersji aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Scobel

Mi na kilku sprzętach - lapki, kompy, tv, telefony - śmiga bez problemu, jedynie na Androidzie 2.3.3 ciężej chodziło (wolniej) i czasem wywalało ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mentos

A mi na Desire market podaje, że aplikacja niezgodna z moim urządzeniem.

Czy ona jest tylko dla tabletów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guzik1

Ja mam Htc Desire - na początku z miesiąc temu buło wszystko ok działało jak należy. Pod koniec grudnia wyszła poprawka która zawaliła wszystko czyli aplikacja działała tylko przy pierwszym odpaleniu po zainstalowaniu. Po kolejnym odpaleniu wyskakiwał błąd wewnętrzny. A teraz na dniach bodajże w czwartek okazało się że mój telefon jest niezgodny z tą aplikacją!

To jest moim zdaniem delikatnie ujmując bardzo nie w porządku - za co zapłaciłem te 10 złotych - jak to możliwe że na początku telefon spełniał wymagania a teraz raptem już nie?

I podobnie przedstawia się praca tej aplikacji na komputerze początek był ok - a teraz już nie można bez problemu jakiegoś filmu lub serialu obejrzeć

Wyskakuje komunikat: przygotowanie do odtwarzania i można sobie czekać.

Z tego wynika, że jak na początku było mało użytkowników - to aplikacja dawała radę a teraz to jest jeden wielki problem.

I to jest ich problem bo ja rezygnuję z tej usługi i raczej nie zamierzam więcej z niej korzystać.

Mam nadzieję, że moje doświadczenia z HBO GO przydadzą się innym.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vooj

Mam dokładnie te same problemy i odczucia co do działania serwisu. Wg marketu aplikacja nie jest zgodna z X10, SGS i Defy plus. Więc z czym jest zgodna? Też przestanę płacić bo od grudnia z aplikacji na andku nie można korzystać.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdsi
    Więc z czym jest zgodna?

Prawdopodobnie z niczym - sprawdziłem teraz: na Samsungu Spica i5700 (rom 2.2.2) oraz tablecie Motorola Xoom (rom 3.2) również nie... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mac_z

Na mój tablet (Acer Transformer) przyszła aktualizacja i prawie działa. Prawie, bo raz na 20 uruchomień się wywala, ale z tym da się już żyć. Za to HTC Desire, Z twierdzi że nie jest obsługiwany. Z tego co widzę developerzy w panice (mam nadzieję, bo zawalili sprawę) poprawiają ten program, tutaj: Niedostępny jest aktualizowana lista sprzętu na których aplikacja przeszła testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi