Skocz do zawartości
avalon.slupsk

problem z wybieraniem głosowym w Cyberon voice commander przez Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Tel. Samsung i9000 Galaxy - android 2.1

słuchawka BT PLANTRONIC Voyager Pro

soft: Cyberon voice commander PL z marketu

Działa rozmowa, wybieranie ostatniego połączenia, odbieranie, ciszej-głośniej.

jedyna rzecz jaka nie działa to wywołanie wybierania głosowego z poziomu słuchawki BT - po przytrzymaniu przycisku w słuchawce - odpowiedniego przycisku - jest sygnał dźwiękowy ale nie ma info w telefonie o próbie nasłuchiwania.

Przeszukiwałem net z info o takim problemie ale nic nie znalazłem.

Może ktoś coś podpowie - proszę

.

Edytowane przez avalon.slupsk
    ADMIN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Cyberon voice commander i Bluetooth[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amsam

ja też mam tenproblem /Xperia arc - słuchawka BT sony/ - jak wynika z opisu - przytrzymaj przycisk zestawu ale nei BT/. Tak więc chyba nic z tego a szkoda bo w aucie trzeba sięgać do telefonu - a nie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czytalem, że ta opcja jest od 2.2. U mnie na 2.3.3 dziala bez problemu, więc po prostu nowszy soft w telefonie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amsam

Ale co działa - włączenie cyberona przyciskiem na BT? Mam 2.3.2 Androida. U mnie nie działa . Przy słuchawkach przewodowych i owszem - dłuższe przytrzymanie przycisku załącza cyberona i można wydawać komendę, ale słuchawkach BT nie- uruchomić można tylko palcem na ekranie. Przytrzymanie przycisku na BT - słyszalny tylko pisk i dalej nic..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simono

U mnie i na 2.2 i na 2.3.4 obecnie działa. Musicie pamiętać, że po sparowaniu ze słuchawką BT należy wykonać restart telefonu inaczej Cyberion nie przejmie przytrzymania zielonej słuchawki na zestawie BT (taki był przynajmniej dopisek od autorów). Dodatkowo jeśli jest jeszcze jakiś inny program do wybierania głosowego (ja na CM mam ale za diabła nie potrafiłem się z nim dogadać) to po przytrzymaniu zielonej słuchawki na BT należy obserwować odblokowany telefon ponieważ pojawi się monit o wybranie domyślnej aplikacji. Dodatkowo jeśli używacie zabezpieczenia kodem lub wzorem to przynajmniej na Androidzie 2.2 aplikacja do wybierania głosowego nie startowała w trakcie takiej blokady dlatego używam tej aplikacji http://www.appbrain.com/app/delayed-lock/de.j4velin.delayedlock2 z pluginem BT, nie wiem w sumie jak jest na 2.3.4 czy też nie ma tego problemu ponieważ cały czas używam tej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie jestem po całodniowym testowaniu Cyberion'a z zestawem głośnomówiącym nokia ck-300, działa rewelacyjnie. Przycisk wybierania głosowego z zestawu ck-300 działa i uruchamia cyberiona.

Google powinno na przykładzie tej aplikacji wykonać swoją!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elzear

ja dzis zakupilem cyberona i nie dizala mi na HTC Desire 2.2

Aplikacji nie ma (wszystkie aplikacje) jednak z poziomu zarzadzania aplikacjami ja widze.

Nie dzialaja przyciski z motoroli ht820...

Szkoda bo pamietam ta aplikacje jeszcze z WM 6.0 i dzialala swietnie... dlatego tez pokusilem sie aby ja kupic na andka

zrobilem jak napisaliscie czyli restart po sciagnieciu z marketu.

Chyba ze jeszcze cos zle robie?

moze musze odczekac dluzszy czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak tam zadziałało Ci połączenie BT HTC za pomocą przycisku na słuchawce ?

Pytam, bo jestem przed zakupem słuchawki i nie wiem czy ze wszystkimi jest problem, czy tylko jakieś wybrane modele nie łączą.

U mnie HTC Desire Android 2.2

pozdro strat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy komuś udało się rozwiązać problem z wywoływaniem przez słuchawkę? u mnie na Galaxy sII po naciśnięciu uruchamia się Voice Talk, którego nie chcę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi