Skocz do zawartości
davkabrd

Jaka karta Pamięci do Z2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na swojej Kingstone 32GB clas 10 UHS-I mam : 35,24MB/s read i 32,43MB/s write. Trochę się zawiodłem prędkością odczytu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cenioo

Pamiętaj że karta może rozwinąć skrzydła po podpięciu jej w czytniku USB 3.0 do portu USB 3.0. Wg mnie wyniki są dobre. Poza tym taka prędkość odczytu wystarczy do wszystkiego a tak naprawdę ważniejsza jest prędkość zapisu - przy zdjęciach w wysokiej rozdzielczości czy nagrywaniu video.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przy instalacji gier na karcie pamięci chyba prędkość odczytu tutaj ma duże znaczenie. Sprawdzę kiedyś na innym laptopie w czytniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
już kupiłem 32GB kingstona.Czy z poziomu telefonu można sprawdzić szybkość tej karty?

Czy jesteś z niego zadowolony? Przyznam, że też interesuje mnie kingston 32gb class 10. Marka w miarę dobra, szybka karta, opinie nie są złe, a cena jest ok (do 55zł idzie kilka sztuk wyrwać)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cenioo

Niech jednak kolega właściciel tego Kingstona poda dokładny model dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszym poście link do aukcjii z allegro na której kupiłem tą kartę Kingston. dla przypomnienia tutaj=> Nowość Karta microSDHC Kingston 32GB 90MB/s UHS-I (4307041112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jestem zadowolony? trudno powiedzieć bo to pierwsza karta 32GB class 10 jaką posiadam.Jak już pisałem jestem trochę zawiedziony prędkościa odczytu (na aukcji podano max 90MB/s) a ja mam lekko ponad 35MB/s. W czytniku kart w laptopie mam podobne prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cenioo

Za tę cenę raczej warto. Czytnik kart na pewno USB 3 i port też USB 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytnik kart wbudowany w laptopa a karta wsadzona w dołączony adapter i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta aukcja już jest zakończona :( (mowa o tej z kartą)

Jest na stronie x-kom, ale za 79zł, karta zwykła bez UHS-1 jest za 59. Teraz mam dylemat, muszę chwilę poczekać, może znowu wystawią na allegro w obniżonej cenie.

Edytowane przez xdomino996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi