Skocz do zawartości
davkabrd

Jaka karta Pamięci do Z2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie polecam tą kartę:

Kingston 64GB microSDXC Class10 + adapter (90MB/s) - Pamięć TransFlash (microSD) - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

Bardzo dobre osiągi, bez problemu nagrywa 4k. Polecam.

Szkoda że awaryjne, w S4 cztery sztuki padły w różnym okresie czasu, ostatnią sztukę zamieniłem na Sundiska i działa do dziś.

Obecnie w Z2 mam wsadzonego jakiegoś Kingstona 32GB Class-4 i też bez problemu działa, filmy 4K zapisuje więc ta pogoń za prędkością to jak jazda Avantadorem po Warszawie w godzinach szczytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem kartę Sandiska 32gb KARTA PAMIĘCI SANDISK ULTRA microSD 32GB CLASS 10 (4489293834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy taka karta spokojnie wystarczy ? jest parę złoty droższa ale ma 30mb/s zapisu i odczytu a np. karty Kingstona kosztują ponad 50 zł i mają po 10mb/s. co sądzicie o niej ? a np. karta Toshiby ma lepsze parametry zapisu i odczytu Karta micro SD HC 32GB+adapter SD CL10 UH1 TOSHIBA (4472192408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko nie wiem jak się spisują te karty. Posiadam Sandiska w Gopro i jestem zadowolony :) a i jeszcze taka Kingstona znalazłem. Parametry dobre http://allegro.pl/zloty-kingston-karta-pamieci-micro-32gb-95-s-uhs10-i4448264635.html

Edytowane przez Mariano97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brał bym an Twoim miejscu sandiska moim zdaniem to najlepsze karty jakie sa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że są bardzo dobre bo mam w Gopro lecz 30mb/s nie będzie za mało ? W sumie to chyba nie bo czytając powyższe posty to ta prędkość wcale nie jest tak potrzebna, co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Spokojnie wystarczy taka prędkość. Ja mam karty 32 i 16 Toshiba Exceria i bardzo sobie chwalę.

BTW: A1 SD Bench pokazał mi że jest szybsza od złotej 16 Sandiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. W takim razie kupuje Sandiska 32gb 30mb/s. Dzięki chłopaki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeże temat trochę. Obecnie mam kingstona 32GB class 10. Ale na allegro znalazłem coś takiego za połowe tego co za kingstona dałem rok temu :

KARTA PAMIĘCI 128GB SD MICRO SDHC ADAPTER CLASS 10 (4634583569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jest w tym jakiś haczyk , że micro sd 128 GB kosztuje 60 zł ? bo sporo ludzi je ogólnie kupiło z tej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja akurat mam te karty z odbiorem osobistym na miejscu za 56 zł i za przesyłkę nie płacę. Wiec chyba zaryzykuję i wezmę jedną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie karta 32 GB za 27 zl to jakaś masakra nie wiem co myślicie o tej? co kolega dal 128Gb czy ktos ja mial juz ?

tak czytajac to lipa troche "Testy szybkości karty wykazały transfer odczytu do 20 MB/s, a transfer zapisu do 8 MB/s."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi